Oceny Renault Scenic I Minivan 1.9 dT 95KM 70kW 1997-1999

Najnowsze oceny Renault Scenic I Minivan 1.9 dT 95KM 70kW 1997-1999

3,7
~em
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Za rozsadne pieniadze mozna otrzymac obszerny samochod wygodny do wsiadania i wysiadania. Dzieki swym niewielkim wymiarom nie ma duzej trudnosci ze znalezieniem miejsca na parkingu i jest miejsce na bagaze podczas wyjazdu na wczasy. Przy duzej ilosci ofert na rynku warto poszukac auta z klimatyzacja badz szyberdachem (oczywiscie bez tego tez mozna sie obyc). Co do silnika, to nie wiem jak znosi on zasilanie w olej opalowy badz olej roslinny....
~kuba.c69@gmail.com
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Nie wiem skąd ten pogląd że Scenic jest awaryjny!?! piszą tak ci co kupili okazyjnie auto po trzech wypadkach zaniedbane i teraz cudów od niego wymagają!!!jak na te pieniądze jest super!!!ma mnóstwo miejsca dobry silnik i zawieszenie!!!i jak o każde auto trzeba dbać!!!
3,3
~jarek_orlowski@op.pl
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Denerwują mnie ciągłe drobne usterki elektryki-raz się coś nie świeci na desce rozdzielczej, później jest dobrze itd. Ostatni wysiadło mi sterowanie dmuchawą i klimą (płytka z elektroniką)-dostępne tylko w serwisie -470zł!!! Ogólnie wygodny, tylko ten silnik diesla-za głośny w porównaniu do nowoczesnych silników diesla.
~Radosław
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Auto rodzinne. Zarówno do codziennej ekspoatacji jak i długich dystansów. Szczególnie z silnikiem 1.9 TD można tanio i długo jeździć. Trzeba tylko pamiętać ,że nie jest to 2.0 Benzyna - jeśli chodzi o osiągi. Kto raz się przyzwyczai do komfortu aut typu VAN nie wsiądzie więcej do sedana itp.
3,7
~robert
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Auto ciekawe, choć są na rynku poważni rywale. dobry silnik i montaż oraz funkcjonalność. Przeciętny układ jezdny. Dobra proporcja pomiędzy ceną a produktem. Mam wersję kaleido, to 2 dachy el. i takie tam bajery.
2,2
~Artur B.
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Mimo jazd prawie wyłacznie na trasach (dużo jazdy na autostradzie) zwieszenie nie wytrzymuje. Ogromna ilość "zużywających się" części a ich cena kosmiczna. Niestety!!! - pierwszy i ostatni Renault w moim posiadaniu.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
~carma@poczta.tebo.net
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Samochod moim zdaniem jest bardzo udany, duza liczba schowkow, duzo miejsca zarowno z przodu jak i tylu, bardzo dobry uklad jezdny. Jednostka napedowa mogla byc byc troche cichsza, ale nadrabia z nawiazka osiagami (zwlasza ze zmienionych chipe, chociaz jezdzilem ok rok na fabrycznych ustawieniach silnika i silnik tez sie sprawowal bardzo porzadnie) oraz bardzo niskim zuzyciem paliwa. Polecam
~The Cuba
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Za naprawdę nie duże pieniądze mamy wygodne bezpieczne, praktyczne i oszczędne auto...czego chcieć więcej? może trochę sztywniejszego zawieszenia i lepszego wyciszenia
2,9
~magda
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
samochód dla rodziny, dużo miejsca, dość tani w kupnie zaś serwis niekoniecznie, można śmiało polecić na dłuższe wypady - prowadzenie go sprawia dużo przyjemności
~gawelgryf@op.pl
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony z auta, ekonomia jako podstawowy czynnik jest na +, wrażenia z jazdy bardzo pozytywne i przy mojej raczej spokojnej jeździe jestem bardzo zadowolony z auta
Renault Scenic I Minivan