Oceny Renault Scenic II 1.9 dCi FAP 130KM 96kW 2003-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Scenic II 1.9 dCi FAP 130KM 96kW 2003-2009

~Miro_III
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Samochód zakupiony w 2011 roku od firmy ubezpieczeniowej z Francji, z przebiegiem 90 tyś. Obecnie po przeszło 8 latach użytkowania przebieg 190 tyś. Jestem zadowolony z zakupu. Serwisowany przez jednego, zaufanego mechanika. Silnik bez zarzutu, zero wycieków, nie bierze oleju. Wymiana oleju co 10 tyś. Rozrząd wymieniony po zakupie i w tym roku po raz drugi. Dwukrotnie wymienione świece żarowe. Drobne usterki jak w opisie. I najważnaiejsze,...
4,1
~janski
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
bardzo funkcjonalne i ergonomiczne auto. idealne na długie wyprawy, po długiej jeździe nie czuć zmęczenia i nic nie boli. auto łatwo jest zaparkować ale nie podjedzie pod każdy krawężnik. dałbym 5 gwiazdek ale z uwagi na awarie elektryki obniżam ocene.
~Irek (irch@kki.net.pl)
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
renówka powinna zostać na etapie KANGOO i nie wymyslać tego typu aut jak SCENIC II . No ale wiadomo, wszystko zaczyna sie psuć najczęściej PO GWARANCJI a części maja chyba najdroższe z mozliwych . Nawet ich wydumane wycieraczki wytrzymują -bez niszczenia gumy - nie dłużej niz zwykłe , no ale te ICH wycieraczki to jest ból jak sie wyrzuca ponad 200zł w serwisie
~Piotr
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
dobre i niedocenione auto, nigdy nie zawiodło na drodze, większość awarii powstała pośrednio z mojej winy
~Edron
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Autko bardzo dobre na trasę ogrom miejsca i całkiem niezłe prowadzenie i moc.
~arti
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
silnik niezły jeżeli chodzi o dynamike, troch popuszcza już olej i siada turbina(220tys przejechane), wiekszych napraw przez 4 lata brak, chociaż alternator musiałem już wymienić (Silnik)
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
7,3
~maciej
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Problem z odgrzybianiem parownika ja akurat o to dbam a z tym się wiąże rozebranie całego kokpitu. (Wentylacja i ogrzewanie)