Oceny Renault Scenic II 1.5 dCi 101KM 74kW 2003-2009

Najnowsze oceny Renault Scenic II 1.5 dCi 101KM 74kW 2003-2009

3,3
~Miki
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Auto ok, ale ja miałem już dość usterek. Poprzedni Scenik był dużo mniej awaryjny. Rodzinne, nudne lecz dynamiczne, dość ładne i bardzo wygodne auto, które niestety nagle może się zepsuć, nawet jeśli dzień wcześniej było już w serwisie. Jeździło się nim miło, jak w fotelu bujanym kołysało żołądkiem, ale ekonomicznie i do przodu, jednakże wyleczyłem się z Francuzów i z marki Renault na wiele lat. Bardzo mi przykro, serwisy mają dobre,...
~j_d@op.pl
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Sympatyczny samochód którym na codzień porusza się moja żona. Ja tylko od czasu do czasu, jak trzeba jechać do serwisu zmienić koła a na zimowe itp ;-) Auto dużo lepsze od większości kompaktów przestronniejsze i wygodniejsze w codziennej eksploatacji. Wyżej się siedzi, więcej widzi. doskonale wyposażone, klimatronic, pełna elektryka, automatyczne wycieraczki, aytomatyczne światła(choć u nas to zbędny dodatek bo i tak są właczone cłay rok)....
3,8
~xiveris
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Auto wygodnie i pojemne. Zazwyczaj jeśli coś się psuje to czujniki i elektryka itp rzadko kiedy główne elementy. Auto nigdy nie zawiodło, jeśli chodzi o dojechanie z punktu do punktu , nawet na długich podróżach. Mimo np. zapchania EGR udało się dotrzeć na miejsce i później zając usterką.
2,6
~Artur
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Auto genialne do jazdy, przestronne, wygodne. Wszystko pięknie, gdyby nie jego usterkowość. Ciężko przejeździć 2 miesiące, żeby coś się nie popsuło. Jedne usterki unieruchamiają auto, z innymi można jeździć, ale są uciążliwe. Nigdy więcej tego samochodu.
2,7
~michab1
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Ja nie wiem czy trafiłem na zły egzemplarz- ale niby bezwypadek i serwisowany 180 tys, sumując tragedia- mam drugie auto 12-letniego peugeota 306 i ten to cudeńko, a tego złoma- renówkę dałem żonie (a miało być odwrotnie). No ale właśnie m-c temu udało mi sie go sprzedać, straciłem przez pół roku jedynie około 4 tysięcy:))- .OSTATNIA RENÓWKA. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!
~gruby
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
bardzo dobre auto jak na moje potrzeby, ekonomiczne i niezawodne, niedrogie w utrzymaniu, trochę mało pakowne, ale to nie wina samochodu że kupiłem wersję krótką ;) ma kilka wad, ale za te pieniądze nie można sie chyba więcej spodziewać.
~Bartek
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Ogólnie super auto, nie mam większych zastrzeżen usterki typu żarówka czy naderwana płachta od wyciszenia. Polecam serdecznie dla wszystkich, pierwszy raz minivan i na pewno nie ostatni!
2,6
~rafal
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Nie polecam nikomu!!! Awaria goni awarie! Po zmianie na Opla Zafire czuje sie jak bym nieba siegnął. Francuzom zostawmy gotowanie.
~mrarek
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
oczywiście, że ekonomista maczał swe paluchy w projekcie, ale trzeba przyznać, że jeśli idzie o całość pojazdu to jest naprawdę dobrze!
3,2
~RAfal
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Auto gdyby nie usterki i ich uczęstliwość było by miłe, przyjemne i wygodne. Tak odstrasza