Oceny Renault Scenic III Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW 2009-2011

Renault Scenic III Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic III Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW 2009-2011

~tfidecki
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Zawsze byłem sceptyczny w odniesieniu do Francuskich aut. Poprzednio jeździłem japończykami, niemcami, szwedami, to właściwie mój pierwszy francuz. Dostałem go w spadku jako 8 letnie auto z przebiegiem 69 tys km, poprzednik jeździł bardzo mało, garażował, więc auto było niemal jak nowe. Po dwóch latach udanej, bezawaryjnen eksploatacji zamieniam go na... nowego Grand Scenica. Jedyne co mi w tym aucie nieco przeszkadza to niezbyt wielki...
~Polecam AREK
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Bardzo komfortowe i ciche auto, silnika 1.4tce nie słychać, niezła dynamika, super rodzinne auto i pakowne, można pojedynczo wyciągać tylne fotele. Instalacja LPG praktycznie od nowości, tania jazda 8-10 LPG/100km
~mariobros
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Bardzo przyjemne rodzinne auto. W moim przypadku obsluguje bezproblemowo rodzine 2+2. Jesli awaryjnosc aut na \"F\" wyglada tak, jak w przypadku mojego auta, bede je od tej pory kupowal zawsze. Lista awarii w Skodzie Octavii II 1.9TDI, ktora mialem przed zakupem Scenika, a ktora jest takim bestselllerem w Polsce byla wrecz imponujaca. Przy okazji - kombi to NIE jest auto rodzinne, co zrozumialem dopiero po zakupie Scenika.
~Franciszkanin
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Moje auto jest w wersji Privilege więc i wyposażenie jest super. Auto świetne, które tak naprawdę bije konkurencję w każdym calu, a kupiłem je dopiero po półrocznych przymiarkach i bieganiu po salonach prawie wszystkich marek. Czytając niektóre wypowiedzi dotyczące audio czy spalania troszkę mi sie chce śmiać, bo większość rzeczy mozna ocenić podczas jazdy próbnej, a część zweryfikować poprzez czytanie opinii użytkowników oraz testów...
~tomasz
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Całkowicie jestem z niego zadowolony. Auto praktycznie bez wad, bardzo starannie dopracowane. Jedynie spalanie może być problematyczne, ale tylko dla malkontentów. Bardzo pakowne i zarazem komfortowe. Lepsza alternatywa dla megane, bo wyższa i większa prawie za te same pieniądze. Bardzo bogate wyposażenie standardowe i więcej niż dobrze grające standardowe radio z bluetoothem - łatwa jednorazowa konfiguracja i problem telefonu znika....
~Hubert
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
To mój pierwszy w życiu Francuz, taki można powiedzieć eksperyment. Wcześniej jeździłem Alteą, Avensisem, Almerą Tino. Jestem na prawdę bardzo miło zaskoczony komfortem, wyposażeniem, jakością jazdy, wykonaniem i materiałami. Za te pieniądze warto.
~emero.new.way.o2.pl
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Super samochód ale ma swoje wady. Bez sensu wycieraczki, które nie zbierają z całej szyby. głupio i niewygodnie usytuowany hamulec elektroniczny, niewygodne podłokietniki (zupełny idiotyzm projektantów) ale i tak go kocham, (czarna perła)
~Darek
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Dotychczas kupowałem samochody (tylko nowe) klasy średniej marek mających u nas renomę (VW,Mitshubishi,Nissan,Ford,Toyota). Żeden z nich nie umywa się w ocenie ogólnej do Scenica. Mam nadzieję (po dokładnej analizie różnych rankingów niezawodności i wg mnie najbardziej obiektywnych angielskich serwisów motoryzacyjnych)na bezawaryjną eksploatację .
~Emil
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Bardzo wygodne auto. Mimo pokaźnego przebiegu brak usterek. Spalanie na lpg bardzo przyzwoite jak na gabaryty auta. Silnik bardzo elastyczny. Polecam
~Jarek
Van 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
To moja czwarta renówka, mogę napisać że jest najlepsza z dotychczasowych. Wcześniej dwa renault Twingo i Scenic I.
Renault Scenic III Van