Ocena kierowcy - Renault Twingo II Hatchback 3d

Zachar, 12 lat temu
Rok produkcji 2010
Renault Twingo II Hatchback 3d 1.2 60KM 44kW 2009-2012 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zawieszenie jest doskonałe jeździ się tak jak samochodem o 2 klasy wyższym
Silnik elastyczny, bardzo ekonomiczny, zrywny, nadaje się zarówno w miasto jak i w trasę - oczywiście jeśli ktoś lubi spokojną jazdę. Skrzynia biegów bardzo precyzyjna, przełożenia idealne zgrane, ewenement w tej klasie aut. Przełożenia właściwie dobrane a skok lewarka króciutki. Tym samochodem jeździ się tak jak w samochodzie o dwie klasy wyżej, poprzednio miałem auto kompaktowe i nie widzę różnicy w prowadzeniu, a w mieście dodatkowo wszędzie mogę zaparkować.Miejsca ja na tak mały samochód jest naprawdę dużo, kierowca i pasażer podróżują wygodnie, z tyłu również wygoda dla dwóch osób, do tego duży bagażnik, największy w klasie aut małych miejskich i miejskich.W środku cichutko przy jeździe miejskiej, głośno robi się w trasie ale tylko po przekroczeniu 120 km/h przy mniejszych prędkościach ok. Co dziwne silni hałasuje od 120 do 149 km/h przy 150 do 160 jest znowu cichy.Spalanie w granicach 5,2 w mieście i 4,1 na trasie to ewenement na skalę światową. Spalanie jest rewelacyjne, na autostradzie przy prędkościach 150-170 km/h spalanie wyniosło 6,1 l/km.
Duże szyby boczne, krótka maska, idealny widok z przodu, nie za grube słupki, widoczność z każdej strony bardzo dobra.
Wszystko pod ręką, idealnie dopasowane i usytuowane, nie ma się czego przyczepić.
Szybciutko się nagrzewa i szybciutko schładza, cichy wiatrak wentylacji, idealnie rozwiązane w tym samochodzie.
Za takie śmieszne pieniądze mamy doskonały samochód, nic dodać nic ująć - najlepsza oferta na rynku !!!
Nic się nie psuje, nic nie puka, nic nie stuka, porządny wóz.
Nic się nie psuje, nic nie puka, nic nie stuka, porządny wóz.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 60KM 44kW [l/100km]

6,1