Ocena kierowcy - Renault Vel Satis

kontakt@piotrwajszczak.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Rok produkcji 2007
Renault Vel Satis 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW 2005-2009 - Oceń swoje auto
Inne : Synteza mowy, zajebista sprawa tylko trzeba ponagrywać sobie komendy, i cala nawigacja i telefon ( blutut ;) ) obsługuje się gadając do auta :) ułatiwa to bardzo życie ( wsadzasz tel do schowka i zapominasz i problemie, w schowku jest ładowarka więc się ładuje ) z moim HTC współpracuje świetnie.
Pełna rewelacja, fotele zabijają właścicieli volv bmw mercedesów itd.. ;)
Silniczek bzyka super :) bardzo ładnie rozpędza kruszynkę nawet do 200/h
Bardzo szybka i płynna, 5 biegów robi swoje, zmienia biegi szybciej niż ręcznie bym to zrobił. Overboster ;) działa super jak się walnie do dechy zaraz redukcja + turbina i pełno mamy mocy Tiry się wyprzedza wyśmienicie. Skrzynia się bardzo fajnie dostosowuje do techniki jazdy.
Świetnie się drogi trzyma ale dziury to masakra dla drążków itd...
Brak widoczności gdzie się auto zaczyna hyhy zawsze lekki stres jest ( nigdy wcześniej nie jeździłem tymi autami to zawsze widziałem koniec maski. Trochę na bok przeszkadza słupek z przodu Boki i tył bardzo dobrze. Czujnik cofania super
Panel na konsoli po prawej super sprawa nie rozumiem dlaczego ludzie się tego czepiają, znacznie to fajniejsze niż np nawigacja w volvo gdzie natężenie joysticków koło kierownicy przekracza ludzkie pojęcie ;) schowków milion nawet na okulary ostatnio odkryłem ;) wszystko mam pod ręką i wszystko można intuicyjnie obsługiwać :)
Co ciekawe więcej miejsca z tyłu niż z przodu, a z przodu można słonia wsadzić :) To jest wielka szafa normalnie :) Chyba więcej miejsca tylko w superB widziałem ;)
Cisza absolutna z dobrymi oponami totalna cisza :)
wymiana rozrządu z przeglądem 1560zł co to za koszt hehe ;) Paliwo jak się jedzie spokojnie a pedał gazu traktuje jak potencjometr a nie przełącznik to pali mało jak na auto tyle ważące :)
zaoszczędziłem ze 100tyś i mam to samo co w mercedesie przy czym mercedesy są totalnie oklepane a to auto jest ewenementem :)
miesiąc kulam 10tyś zrobione zero problemów
totalne nic :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW [l/100km]