Oceny Renault Vel Satis 2.2 dCi 150KM 110kW 2002-2006

Najnowsze oceny Renault Vel Satis 2.2 dCi 150KM 110kW 2002-2006

3,2
~wojto1805
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Nikomu nie polecam, najbardziej awaryjny samochód jakim jeździłem, przez okres 7 miesięcy ciągle coś nawalało, jak nie turbina to wtryski,albo coś z elektryką w końcu po pełnym serwisie i diagnozie która w sumie pochłonęła prawie 8 tyś., w trasie przy prędkości około 140 poszła panewka na pierwszym cylindrze.Jak się później dowiedziałem, jest to najbardziej awaryjny silnik 2.2 dci 150 km. w rezultacie samochód został sprzedany z uszkodzonym...
3,3
~VELlepiejNIE
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Samochód o nietypowym wyglądzie, bardzo wygodny do podróżowania na dłuższych trasach. Niestety ze względu na swoją awaryjność, wyjazd poza miasto może skończyć się dużymi nerwami oraz jeszcze większymi kosztami. Na nieszczęście awarie dotyczą najczęściej silnika i jego osprzętu oraz skrzyni biegów. Nie polecam tego samochodu mimo wielu jego zalet jego awaryjność jest ponadprzeciętna.
~misioCG
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
BEZPIECZNY, ekonomiczny, duży, nietuzinkowy, dobrze wyposażony. Doskonały samochód za nieduże pieniądze. spokojnie można polecić ludziom nietuzinkowym, bez uzależnionych od snobizmu dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo i stosunek ceny do jakości.
~Maciej (rtofvnt@go2.pl)
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Mimo kosztów (podatek itd) jest to coś za co warto zapłacić. Serio. W Polsce najbardziej wypasionym samochodem jakim jeździłem było jakieś BMW 7 mojego szefa. Ok. A ten - porównywalny w komforcie jazdy do mojego obecnego szefa (tutaj w UK) Bentley\'a Continental. 60000 do 3000 ... nic dodać - nic ująć.
~aparatus@o2.pl
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Auto nietuzinkowe, wzbudza zainetresowanie na ulicy. Doskonale wyposażone i bardzo duże. Wszyscy którym je pokazywałem byli zaskoczeni wielkością i jakościa wykonania wnętrza. Fotele to dzieło sztuki.
~fan motoryzacji
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Bardzo go polubiłem ponieważ jest solidnie zakonserwowany i w tym miejscu uznanie dla koncernu Renault.Aluminium i tworzywo świetnie sie zachowuje w czasie eksploatacji
~Cezary
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Auto ponad przeciętne, zewnątrz i wewnątrz, nikt obojętnie obok niego nie przechodzi.
~Matrach
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
auto tak brzydkie,że aż ładne...:):):):):) komfort,bezpieczeństwo,przyjemność prowadzenia,i o dziwo dla Francuza niezawodność.
~Użytkownik
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Samochód na długie trasy, dobre wyciszenie,dobry zestaw audio.
~Michal83
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Napewno kupię jeszcze jednego dla żony Często pyta pytanie czy wyjechałem z salonu auto 6cio letnie wyposarzone... Często widzę oglądających się ludzi za mną znaczy się za autem coś pięknego.