Oceny Rover 200 III 1.4 i 75KM 55kW 1995-2000

Najnowsze oceny Rover 200 III 1.4 i 75KM 55kW 1995-2000

3,5
~Janusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tanie, ładne, w miarę ekonomiczne auto miejskie, w sam raz dla młodego kierowcy lub kobiety. Wady to na pewno uciążliwe naprawy uszczelki pod głowicą, ciężko z diagnostyką. Zalety - solidna blacha, wiele usterek możemy naprawić samemu. Względnie ekonomiczne - spalanie najmniej to 6,5l w trasie (4 osoby, 90km/h), najwięcej 10l po mieście w zimę. Średnio tak 8,5-9l LPG 2gen. Benzyny pali około litr mniej.
4,1
~arseniusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Daje czwórke ze względu na dość spore spalanie i karoserię, o za tym tylko eksploatacja olej filtry itd kilka drobnych usterek przetarta wiązka tylnej klapy, uszczelka miski olejowej, poza tym po 10 latach jazdy tym autem jeśli trafisz na dobry egzemplarz polecam a i hałas powyżej 120 :)
~Zejus
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
dobre auto jak na swój wiek miałem mało z nim problemów największe to rdzewiejący układ wydechowy i łożyska w skrzyni biegów nigdy nie zawiodło mnie w trasie i jak na przejechane 160tys oraz 4 lata użytkowania w kraju jestem zadowolony samochodu postanowiłem się pozbyć bo juz zaczęła rdza zjadać progi
3,2
~marcza
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto super dla młodej osoby na pierwszy samochód. Dla mnie trochę za duży i taki \"męski\" (jestem kobietą), ale i tak dobrze się prowadzi. Jak na swój wiek nieźle się trzyma i ma świetny wygląd zarówno w środku jak i na zewnątrz. Całkiem wygodny, dobra widoczność, szybki, trzyma się drogi. Niestety mój ma tylko wspomaganie kierownicy i elektryczny szyberdach - na tym kończą się jego udogodnienia. Gdybym miała ten sam model z bogatszym...
~miwa@logi.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogolnie mialem kupic auto z 94 a dzieki mojemu kuzynowi dostalem o niebo lepsze z 98 tylko ze nie Honde czego teraz nie zaluje. Jakbym mial sie cofnac w czasie zdecydowalbym sie na nie poraz drugi. Bryla podoba sie mojej dziewczynie takze polecam :))
3,1
~Marcepan
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na tle Golfów i innych wyróżnia sie stylistyką oraz ciekawszym wnętrzem aczkolwiek problemy z uszczelkami co jakiś czas bardzo denerwują oraz dudnienie powyżej 110 km/h. Trzeszczące plastiki słychać cały czas. Bardzo zwinne i szybkie auto do którego mam sentyment jednak nie kupiłbym go po raz drugi.

Usterki Rover 200 III

Rover 200 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~dorete
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko bardzo fajne ale kupując je jeszcze raz na pewno zwracałabym uwage na wyposażenie, pojemność silnika. Po prostu chętnie je wymienie na rovera 25 z silniem diesla. Mam nadzieje ze ten modem będzie lepiej wykonany pod względem jakości np plastików w środku, wyciszenia.
3,8
~BICEPS73@WP.PL
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko dynamiczne,zwinne i całkiem ładne.Za te pieniądze rozsądny wybór z niezłym wyposażeniem.A przy okazjii trochę inne od wszędobylskich Golfów i Betek(u mnie dominacja golfów3 i 4 oraz BMW,są fajne ale chciałem coś innego).
3,5
~Arek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
bardzo duży plus za wygląd i wyposarzenie. Nie jest doskonałe ale za tą cenę nie ma lepszego. Wrazenia z jazdy bardzo pozytywne, Ceny części na poziomie cen do hondy, są zamienniki nie ma problemu z dostępnością.
~Marek Zawalski--Niemcy/Lexmarek@web.de
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Duzo Autaa za niewielka kase.Udana karoseria -nie podpada w porownaniu z nowymi samochodami(Zeitlos) w przeciwienstwie do paskudnych Golfow ktore wygladaja jakby nie z tej epoki-tak z zewnatrz jak i w srodku.