Rover 25 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Rover 25

lista silników Rover 25

Oceny Rover 25

1% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 21.01.2008 22:13:41 przez

Niejest to limuzyna więc niewymagajmy żeby był dopracowany w najdrobniejszych szczegołach. Jest to mały samochód moim zdaniem wsam raz dla młodego człowieka. Niema w nim poważnych usterek a części eksploatacyjne są tanie i dostępne od ręki, a więkrzość pasuje od Hondy Civik lub Accord. Najwiękrze niedogodności to ze jest strasznie głośno w środku i ma niewygodne fotele. Jeszcze jedna uwaga co do prowadzenia samochodu w koleinach tu jest tragicznie trzeba uważać żeby kierownicy nie wyrwało z rąk ale takie uroki małego samochodu. Polecam GAZ do tego samochodu bardzo ładnie na nim chodzi. Chociaż samochód posiada pewne niedociągnięcia najważniejsze jest to że się nie psuje i jest tani w utrzymaniu a jak komuś nie pasuje że mu troche plastik w drzwiach skrzypi w samochodzie za 15-20tys zł to niech sobie kupi Rowera ale na pedały.

dodano 22.09.2013 11:31:02 przez

Uważam ze to naprawdę porządne, auto jeśli tylko było poprawnie eksploatowane. Silnik bez zarzutu, skrzynia biegów także. Elektryka w porządku, chociaż jak wspomniałem przewody w łączniku tylnej klapy łatwo pękają moim zdaniem to poważny minus w wykonaniu. Auto super sie prowadzi, wysoki prześwit, i 16 calowe felgi powodują ze w większość dziur można spokojnie wjechać i nie poczuć xD. Auto nadaje się na trasy do ejdzenia po miejsćie, jest elastyczne. Godne polecenia singlą, młodym parą, ew z jednym dzieckiem, bo jednak to auto na maks 4 osoby. Mimo że fotele z tyłu wygodne. Nie wiem co więcej na pewno zakupiłbym kolejny raz.

dodano 16.01.2011 15:28:12 przez

Autko kupiłem bo mi się spodobało. Ogólnie jestem zadowolony,dobrze jeździ,cieszy oko,dość pojemny bagaznik.Nie polecam dla osób powyżej 190 cm wzrostu - trochę ciasno,głową szoruje się po suficie. Z minusów - uciązliwe są przecieki z tylnej klapy do bagżnika.Sądząc po opiniach na temat modelu to się zdarza.Fotele mogłyby być lepiej wyprofilowane.Spalanie w mieście trochę za wysokie. Gdybym miał kupić ten model to bym się zdecydował na wersję Streetwise albo MG ZR (wygląd)czy z końcowych lat produkcji modelu 25(lepsze fotele,nowocześniejsza deska rozdzielcza) Ogółem mogę polecić ,choć ocywiście zalecam zdwojoną uwagę przy zakupie.

dodano 06.09.2005 11:35:27 przez

Ogólnie Rover jest dobrym autem z pięknym wyglądem (szczególnie 3D). Doglądając do nie go nie spotkamy się z niemiłymi niesodziankami. Używając i wymieniając regularnie olej dobrej klasy oraz zalewając dobre paliwo podniesiemy kulturę pracy silnika i zmniejszymy jego apetyt. Jednynie hamulce pozostawiają do życzenia gdyż oryginalnie są montowane z przodu pojedyńcze tarcze a z tyłu bębny. Auto dobrze wyposażone: Wpomaganie, ABS, 2xAirBag, el.szyby, centralny zamek, alarm, wykończenie w drewnie, podgrzwane i el. lusterka czasami klimatyzacja, welur oraz szyberdach.

dodano 11.03.2011 18:46:42 przez

OCENIAM BARDZO DOBRZE AUTO MIMO NIE WIELKIEJ POJEMNOŚCI PRZYSPIESZA NAPRAWDĘ DOBRZE SPOKOJNIE MOŻNA PODSTAWIĄĆ SIĘ DO GOLFA 1.6 A JAK KTOŚ MA DOBRA NOGĘ TO I TOYOTA Celica VI 1.8 NIE WYCHYLI SIĘ AUTO PROWADZI SIĘ DOBRZE W ZAKRĘTACH ZAWIESZENIE W SAM RAZ COŚ POŚREDNIEGO MIEDZY OPLEM TIGRĄ A TOURANEM ALE TRZEBA UWAŻAĆ NA ZIMNY SILNIK I ZWRACAĆ UWAGĘ NA HAMOWANIE PRZY WYŁĄCZNYM ABS TYŁ NIE ZBLOKUJĘ BEZ UŻYCIA RĘCZNEGO JEŚLI SAMOCHÓD MA SERYJNE HAMULCE WIEM ŻE WIĘKSZOŚĆ LUDZI UWAŻA ŻE TO JEST DOBRZE PRZYZNAM I JA ALE NIE PRZY TYM SAMOCHODZIE

dodano 11.07.2005 14:03:19 przez

Auto idealnie spełnia moje oczekiwania. Bardzo ładnie prezentuje się na drodze. Przy umiarkowanym traktowaniu odwdzięcza się bardzo rozsądnym zużyciem paliwa. Gdy potrzeba, potrafi pokazać temperamencik i nauczyć pokory Focusy, Golfy i Astry z silnikami 1,6. Ciężko byłoby mi znaleźć auto, mające tyle uroku w sobie i dające frajdę z jazdy i radość z posiadania. Drobiazgi nie są w stanie popsuć ogólnego wizerunku auta, zresztą które auto pozbawione jest dzisiaj drobnych przypadłości? Nie ma większego kłoptu z dostępem do części zamiennych.

dodano 26.04.2006 16:20:35 przez

mam wersję 3d i przyznam, że więcej takiej nie kupię, wkładanie dwuletniego dziecka do tyłyłu to niezła zabawa, wysiadanie na ciasnym parkingu to już ekwilibrystyka. autko ma prestiż, jest ciekawe stylistycznie, zwraca uwagę, w eksploatacji nie najgorsze ale strach przed potencjalną dużą naprawą i pierdołki, które denerwują psują dobry obraz. kupiłem to auto bo potrzebowałem małego taniego środka do przemieszczania się z domu do pracy (25 km w jedną stronę) i jeżeli chodzi o spalanie jest nieźle, części natomiast drogie

dodano 05.01.2010 14:39:12 przez

Rover to jedno z najlepszych aut jakie miałem. Nigdy na trasie mnie nie zawiódł. Obawiałem się tylko z częściami do niego ale sprawdziłem w sklepie okazało się, że są tanie i dostępne prawie od ręki. To autko ma takiego kopa że na światłach rusza pierwszy.Serdecznie i szczerze polecam to auto, ten kto je kupi będzie zadowolony jeszcze bardziej niż by Mercedesem jeździł. Ludzie nie obawiajcie się tego autka bo jest naprawdę niezawodne, a jeśli już się popsuje to części są w miarę tanie.

dodano 30.09.2003 15:20:53 przez

Samochod mam w wesji 3D Ma sportowy wyglad silniczek jest troszke zaslaby. Zawieszenie twarde, mozna nim latwo wypasc na sliskiej nawierzchni bo jest lekki. Klimatyzacja bajer. Szkoda ze nie posiadam absu. Swietne zabezpieczenie antykorozyjne Mam go juz 2 lata i nigdy mnie nie zawiodl. Nie psuje sie. Szwankuje skrzynia biegow ale to chyba domena Roverow. Polecam jako bryczke dla syna :P

dodano 31.05.2014 23:43:07 przez

Nieduży, zrywny samochód. Dowozi mnie codziennie przez zatłoczoną Warszawę do pracy ale też służy jako auto rodzinne. Przewoził nie tylko bagaże ale i rowery na bagażniku na klapę i box dachowy. Dobry do miasta (wszędzie zaparkuje), na trasie troszkę gorzej bo głośny powyżej 100 km/h ale niejedno zniósł. Póki nie ma na lepszy trzeba o ten dbać a na pewno się odwdzięczy.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Rover 25, oglądali także

Dowiedz się więcej o Rover 25