Oceny Rover 400 I

Liczba ocen

Najnowsze oceny Rover 400 I

~Inom
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Mim swoich mankamentów, ten samochód ma jedną kluczową zaletę , przy postawieniu go obok samochodu z podobnego rocznika i za podobną cenę bije go na głowę stylistyką i wyposażeniem wnętrza, brak tandetnych plastików, wszystko ładnie spasowane.(śmiało nieobeznani w temacie go wycenią na przynajmniej 5-10tyś zł więcej niż kosztował). Ma wspaniały agresywny(sportowy - nieraz mi się zdarzyło że kierowcy w nocy zwalniali mi lewy pas myśląc że...
~g_i_s@interia.pl
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Jak na używane autko - b. dobrze! Może trafiłem na dobrego porzednika, bo Rover nie był sponiewierany (choć był lekko stukniety). A Rover, o którego się nie dba lubi się psuć. Nie mówię o głaskaniu, ale wymianach płynów, klocków, pasków itp. i przede wszystkim regulacjach. Jak sie w kole coś tłucze, to warto sprwdzić czy się wyważenie kól nie poszło przejśc a nie czekać do zmiany sezonu. Do tej pory rzeczywiście coś się zdąży w podwoziu...
3,7
~NY
Sedan 1.4 GSI/SI KAT 103KM 76kW
Anglik nie porywa ale również nie zawodzi , tym samochodem po prostu trzeba się przejechać to nie jest samochód do katowania ani do wyścigów lecz do spokojnej choć dynamicznej jazdy w moim przypadku jestem zadowolony choć słyszałem duzo złych opinii na temat nowszych wersji narazie pozostaje przy starej szkole
~domel
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Moim zdaniem super wyposażenie, mała awaryjność, łatwy dostęp do części (Honda), duża wygoda jak na podobnej wielkości autka, no i ten tempomat, który tak ułatwia jazdę szczególnie po Niemieckich autostradach
~Michal
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
wspaniałe auto dla osób lubiących posiadać namiastkę elegancji i czegoś innego niż reszta, za jakiś czas będzie się liczyło posiadanie czegoś unikatowego innego, a nie tam bmw, mercedesa, czy forda, które na każdym rogu ulicy będzie można zobaczyć
~sirtomazy
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
auto na pewno warte polecenia, wygodne, dużo miejsca, przyzwoite osiągi, co prawda zawsze można sie do czegoś przyczepić - ale po co, jeżdzi bezawaryjnie, dużo nie pali, ładnie się prezentuje, jest dobrze
~t.wilf@ntlworld.com
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Jak na swoja klase auto bardzo dobrze wykonane (wykonczenie), z wysmienitym silnikiem (szkola japonska), ktore ciezko zajezdzic doswiadczonemu kerowcy. No i wyglad barzo ok (kolor british racing green polecam).
4,1
~Bartek
Kombi 2.0 i 136KM 100kW
Super autko za rozsądne pieniądze.Kupując byłem pełen obaw o części i servis egzotycznego bądź co bądź auta - ale niepotzrebmie. Polecam wersje TD z intercoolerem i klimą, w innym wypadku zadowolenie nie będzie takie duże.
4,1
~Druidmg@wp.pl
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Im mocniej się dba o samochód tym dłużej będzie nam służył. Ja trafiłem zadbany model:-)
~niki46512@onet.eu
Sedan 1.6 GSI 112KM 82kW
Wszystkie Rovery są to smietniki tylko te z silnikami Hondy można nazwać autem.