Ocena kierowcy - Rover 45 Sedan

Robert, 13 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 117KM 86kW
Rok produkcji 2001
Rover 45 Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Ekonomiczny a zarazem dynamiczny i elastyczny.
Bardzo ładne i dynamiczne auto z dużą elastycznością silnika. Ładnie się prezentuje na drodze i wyróżnia z tłumu pospolitych samochodów. Ceny części są jeszcze do przyjęcia, szkoda tylko że gdzie chciałem je kupić niczego nie mieli na miejscu (części zawsze szukam w kilku sklepach w mieście 80tys. mieszkańców pod aglomeracją śląską), wszystko trzeba zamawiać.
Bardzo dobra elastyczność i dynamika.
Nie mam z nią najmniejszych problemów. Biegi bardzo ładnie wskakują.
Auto ładnie się prowadzi.
Jak w każdym aucie, na początku trzeba się przyzwyczaić do gabarytów samochodu zwłaszcza podczas cofania.
brak zastrzeżeń
Przeciętna wentylacja. Ogrzewanie ok.
Jeżeli z przodu usiądzie się wygodnie to z tyłu praktycznie nie ma miejsca. Autko raczej dla dwóch osób. Z tyłu jest za ciasno.
Powyżej 120km/h silnik wraz ze wzrostem prędkości za bardzo słychać we wnętrzu pojazdu.
Lepiej niż myślałem Benzyna średniio- 8L na 100km Gaz średnio- 10/10.5L na 100km Dodam że jeżdżę dynamicznie i nie waham się przed wciśnięciem pedału gazu do końca.
W tej cenie tylko ten samochód !!! Z moim wyposażeniem: klima, elektr. lusterka, skóra, centralny zamek z pilota, oryginalny autoalarm, elektr. 4 szyby, regulacja kierownicy, ładne alufelfi 15\", poduszki i inne bajery. W tej cenie mógłbym kupić: Opel Vectra B, Opel Astra G, VW Polo, VW Passat B5 r.97, VW golfa III. Oczywiście ze słabszym wyposażeniem niż mój Rover i napewno nie roczniki 2001.
Od wczoraj zaświeciła mi się kontrolka z SRS dlatego tu jestem.
Jak narazie o niczym takim mi nie wiadomo.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 117KM 86kW [l/100km]

Rover 45 Sedan