Ocena kierowcy - Rover 600

Gawd1, 11 lat temu
Silnik 2.0 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1995
Rover 600 2.0 i 115KM 85kW 1993-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Niesamowicie elastyczny silnik. Rewelacyjne zawieszenie-bardzo miękkie, ale zarazem pewnie trzyma się drogi.
Zawieszenie : Typowe jest zużycie sworzni wahaczy, jednak wymiana nie jest droga.
Układ hamulcowy : Hamulec ręczny-typowa usterka i nie każdy mechanik chce to robić, a jeszcze mniej zrobi to dobrze. Umiesz liczyć licz na siebie. Wymiana przednich tarczy hamulcowych jest kłopotliwa ze względu na to, że są montowane do piasty od środka. Bez prasy ciężka sprawa. (choć mi się udało :D )
Rewelacyjny silnik Hondy. Bardzo elastyczny i dynamiczny, świetnie współpracuje z sekwencyjną instalacją LPG. Świetnie się prowadzi i daje dużą przyjemność z jazdy-wrażenie prędkości. Ze względu na to, że tylna kanapa nie jest kładziona, jest ona niezwykle wygodna. Mimo to bagażnik jest bardzo pojemny. Niektórym może przeszkadzać \"leżąca\" pozycja za kierownicą, jednak myślę że dla młodych ludzi (jak ja ;) ) jest ona odpowiednia, (tylna kanapa też jest dość nisko i jest lekko odchylona, dzięki czemu jest bardzo komfortowa).
Ceny tego auta na rynku są wręcz śmiesznie niskie. Ceny części myślę że całkiem przystępne (szczególnie że auto bazuje na Hondzie Accord). Zaważywszy, że to nie jest nowe auto, w którym wszystko jest zabudowane plastikiem, to wiele napraw można wykonać samemu posiadając najbardziej podstawowe narzędzia.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 115KM 85kW [l/100km]

9,7