Ocena kierowcy - Rover 75 Sedan

Belotto, 11 lat temu
Silnik 2.0 CDT 115KM 85kW
Rok produkcji 2000
Rover 75 Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Nie dajcie się zwieść atrakcyjnym wyglądem czy niską ceną, ten samochód jest jeszcze gorszy niz cokolwiek z czym miałem okazję się zetknąć, myślisz że Alfa Romeo czy Renault to największe gnioty? Otóż nie, Rover 75 2.0CDT bije ich pod względem awaryjności na głowę. więcej czasu spędziłem pod nim niż wewnątrz, wsadziłem w niego drugie tyle co za niego zapłaciłem, ale ledwo co naprawiłem popmpe paliwa przez którą auto stanęło to zaraz spieprzył się alternator, ciągle piszczący pasek alternatora którego źródła nie byłem w stanie zlokalizować ani ja ani mechanik. Do tego ciągle psujące się bzdety jak np klamka drzwi tylnych którą naprawiałem 2 razy, rygle centralnego. Wycieki oleju z silnika, w końcu pojawił się olej w chłodnicy, nie wytrzymałem i sprzedałem. Za połowę tego co kupiłem nie wspominając o kosztach napraw. Po tygodniu czasu zadzwonił do mnie nowy \"szczęśliwy\" właściciel że stanął w szczerym polu bo padło sprzęgło i zaczał mnie wyzywać od oszustów i ostatnich. No ale to już nie moja brocha - widziały gały co brały. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że się tego złoma pozbyłem. Nie sugerujcie sie zbytnio pozytywnymi komentarzami tutaj, bo piszą je głównie ludzie świeżo po zakupie, którzy są zadowoleni z komfortu i niskiego spalania a jeszcze nie zaczęli w niego łądować pieniędzy, ale to tylko kwestia czasu. Takiego auta moża życzyć tylko najgorszemu wrogowi, zdecydowanie odradzam zakup!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CDT 115KM 85kW [l/100km]

Usterki Rover 75