Oceny Scion – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Scion

~Ralf
Coupe 2.4 163KM 120kW
Genialne auto za małe pieniądze, niedocenione, nieznane ... no i bardzo dobrze. Toyota za cenę 1/2 Toyoty. Poza amortyzatorami wszystko pasuje z Camry/ Avensis. Bardzo pojemne, dla pasażerów z tyłu miejsca tyle, co w Camry. Brak elektroniki poza ABS. Przyspieszenie miazga.
~andre
Coupe 2.4 163KM 120kW
Auto bardzo przyjemne w użytkowaniu. To jest w całości toyota i następca toyoty celica w innym opakowaniu (wszędzie znaczki toyoty). Ładnie wygląda i jest 5osobowe co jest raczej rzadko spotykane w nadwoziach coupe. Bardzo ładne i nie mam się do czego przyczepić nawet gdy się nad tym zastanawiam. Dobrze znosi LPG.
~marek
Coupe 2.4 163KM 120kW
Taki nijaki samochód, na pewno dobry dla kogoś, kto chciałby się wyróżnić, bo nikt inny nie ma takiego wozu... Dla mnie tandeta...
~Artur
Coupe 2.4 163KM 120kW
Rewelacja, gorąco polecam dla osób chcących się wyróżnić z tłumu. Zero elektroniki, brak komputera wg mnie to plusy tego auta.
~feanor_anglin@vp.pl
Coupe 2.4 163KM 120kW
Nie wymagam od samochodu niczego więcej, będę nim jeździł dopóki się nie rozpadnie, no i jeszcze ta możliwość modyfikacji ;)
~wiccoo
Coupe 2.4 163KM 120kW
Bardzo fajne auto dla osob szukajach czegos orginalnego, auto jedyne w swoim rodzaju.
~Waski
Coupe 2.4 163KM 120kW
wszysko gra:) oczywiscie jak kazde auto ma tez minus a jest nim bagaznik- nie wiele tam wchodzi:)
Hatchback 1.5 105KM 77kW
Dobre auto nawet na trasy dla 2 osób.Niezawodne, nieco głośne i paliwożerne.
Hatchback 1.5 105KM 77kW
bardzo fajne auto, nawet za miasto.dynamiczne i trzymające się drogi.
Hatchback 1.5 105KM 77kW
Silnik nadal bez zarzutu, przebieg nadal mały 31 tys., tylko zmiana oleju, powoli wycisza się w miare wzrostu przebiegu. Elastyczność ok. (Silnik)