Oceny Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2010

Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW 2000-2010

2,4
~Greg
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
Jestem wściekły na to auto. Mega drogi rozrząd, żre olej, wadliwe pompowtryski, wadliwa nagrzewnica z tyłu, szyby się same uchylają, światła nabierają wody te z tyłu i z przodu też, rdzewiejące przewody hamulcowe, wszystko piszczy i skrzypi w środku i wiele wiele innych wad o których nie mam już siły pisać. Auto tylko na asfalt. Byle droga polna a mały prześwit powoduje obcieranie o trawę. Wystarczy lekkie błotko i byle kałuża a nurkuje w...
~Jan Budziński
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
całokształt oceny tego auta w ujęciu cena/jakość/przestrzeń/koszty wypada co najmniej bardzo dobrze, świetny samochód spełniający funkcję zarówno osobową, rodzinną jak i dostawczą, bardzo oszczędny (blisko 2tony masy i 4.7m długości przy średnim zużyciu paliwa rzędu 6litrów, bez zbytniego oszczędzania gazu to po prostu mistrzostwo świata !!),bardzo przyjazny, funkcjonalny i praktyczny samochód, do nielicznych mankamentów zaliczyłbym względnie...
~Emilia
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
Samochód kupiony w Czerwcu b.r. z silnikiem 1.9 TDI o mocy 115 KM, samochód mega duży (jak dla mnie), miejsce z tyłu dla pasażerów też obszerne, silnik o mocy 115 KM jest bardzo dynamiczny, jedynie podczas jazdy na autostradzie silnik spala 8,8 litra.
3,3
~LinekPark
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
Sporo drobnych wad, kilka większych. Najgorsza jest szerządza się rdza... :/ Dobrze, że większość usterek jest takich dość tanich i łatwych do usunięcia. Stare wersje (do liftingu w 2000r.) były lepsze. Mieliśmy przez 2 lata do 2013r. Galaxy 2.0 i on mając 17 lat przy sprzedaży miał dużo mniej usterek na koncie, a blacharkę miał lepszą, niż świeżo sprzedana w rozliczeniu Alhambra 16 letnia.. najgorsze, że przebieg autentyczny tej Alhambry....
~pietrek 76
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
jest fajnym autem rodzinnym, jadac nim czuje sie naprawde fajnie. polecam dla rodzin z dzieckiem. wysoki, latwy dostep do fotelika, a ponadto zona moze zapakowac caly dom i tak wszystko wejdzie do bagaznika. nie trzaba skladac wozka , wchodzi cay do bagaznika
~leon550@wp.pl
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
Seat ALHAMBRA to bardzo dobry van szczególnie dla rodzin spisuje sie dobrze w zimie jak i w lecie klimatyzacja działa bardzo dobrze jedyna wada to dosyc wysokie koszty opcji poza standardową np. ele.szyb.tył. lampy ksenowe czy podwojny climatronik.Ogólnie auto jest ekonomicznei wypada bardzo dobrze jestem zadowolony z Mojego modelu TDI 130KM
Dziennik kosztów dla Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
~piotr smus
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
Poprzednio miałem Citroena Evasion 1,9Tdi, brak porównania tamtym autem co miesiąc byłem w serwisie z jakimiś poważnymi usterkami (pęknięta głowica, uszkodzona pompa wtryskiwacza itp.). Alhambra po prostu jeździ. Byłem tym autem już na trasach powyżej 3tys. km wszystko ok., wygodny i pewny. Polecam
1,6
~Jacek
Kupiony za 11 tys. Przez niecałe dwa lata naprawy za 6 tys. Tragedia i szmelc
~benzyna98
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
Nie polecam , psuje sie dosłownie wszystko , silnik kopci jak parowóz , dwumas do wymiany , nie polecam limitowanej wersji z elementami w różnych odcieniach PS. GRUBY ZASTANÓW SIE ! ! ! !
1,2
~Tylko benzyna
Minivan Facelifting 1.9 TDI 115KM 85kW
Porażka nigdy więcej diesli . Kopci dymi jak z parowozu .bierze olej jak wściekły . Ps nie polecam limitowanej wersji z elementami o rożnym odcieniu . Gruby zastanów się
Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting