Oceny Seat Altea XL 2.0 TDI 140KM 103kW od 2006

Najnowsze oceny Seat Altea XL 2.0 TDI 140KM 103kW od 2006

2,5
~Arni35
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód zawiódł mnie prawie w całości. Jedyny plus to funkcjonalność wnętrza choć i z tym jest problem. Auto przez 4 lata użytkowania było 6 razy na lawecie bądź holowane(citroen c5 2.0hpi ktorego też użytkowałem był w porównaniu z seatem bezawaryjny).
3,7
~walldemaro
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód daje dobre wrażenia z jazdy, super się prowadzi, za moc i skrzynię DSG pochwała, automat jest niesamowity. Pod maską czasami 170KM przydało by się. Bagażnik nie jest pakowny jak myślałem, do Zafiry się nie umywa. Wygląd auta b.atrakcyjny, dobrze się prezentuje. SERWISY fatalne, a turbo wadliwe i po regeneracji znów się psuje.
~mdunczyk
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Posiadam egzemplarz wyposażony w pakiet sport-up i nie żałuję wyboru. Lubię twardo zestrojone zawieszenie gwarantujące trzymanie toru jazdy, dynamiczny, elastyczny i ekonomiczny silnik oraz dużo przemyślanej przestrzeni. Sylwetkę uważam za jedną z najbardziej interesujacych w porównaniu z konkurencją (trochę futurystyczna i ze smakiem)- ale to już rzecz gustu. Przed zakupem przeszły selekcję dwa auta: Toyota corolla verso oraz Seat Alea xl....
~paweł
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony, obecnie zastanawiam sie nad samochodem dla żony (w Alteii XL czuje się bardzo dobrze) ... i chyba kupimy druga Altę XL lub wersję krótszą lub Toledo ... róznią się tylko wyglądem ... i wielkością bagażnika ... Oglądalismy Toyotę Corollo Verso, Citroena C4 Picasso ... i chyba będzie drugi Seat...
~Zemen
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Małe zwinne i pojemne kombi. Zakupione z przebiegiem 175tys od pierwszego właściciela nie zajechane. W 2 lata przejechałemgłównie autostradami, jak narazie 60tyś brak zastrzeżeń
~Michal
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Suwer funkcjonalne auto z dynamicznym i oszczędnym silnikiem
4,1
~rifraf
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo przyzwoity samochód dla niewymagających. Silnik 140 KM idealny w połączeniu z automatem DSG.
~zzzed
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto mało awaryjne, przy stałym serwisie nie ma zadnych problemów, najbardziej zadowolony jestem ze skrzyni biegów, przy 120000 nie miałem żadnej usterki jedynie wypalony żarnik w xsenonach.
~kida5
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
jestem zadowolony a mina ludzi na swiatłach bezcenne. ok 70% aut nie ma szans.
~Humito
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód dla rodziny 3-4 osobowej. Atrakcyjny wygląd. Do tej pory inni sie za mna oglądją :-)
Seat Altea XL