Ocena kierowcy - Seat Cordoba II Coupe

Dawid datom1wp.pl, 19 lat temu
Silnik 1.4 16V 100KM 74kW
Rok produkcji 2001
Seat Cordoba II Coupe 1.4 16V 100KM 74kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Jak na razie auto mnie nigdy nie zawiodło:) jeżdżę nim od nowości i jak na razie jestem bardzo zadowolony:)Na gazie zrobiłem już ponad 50 tys i nic się nie dzieje za sprawą dobrej instalacji, fachowo założona.Wymieniam olej, filtry, klocki,świece a teraz mam zamiar wymienić rozrząd.Kupuję wszustko oryginalne w serwisie(wcale nie jest drożej, a niektóre np filtr powietrza to jest tańszy...wiem bo pprzepłaciłem...)Polecam młodym ludziom bo jest niedrogi w eksploatacji, niezawodny a brzydki też nie jest:)Polecam wszystkim zainteresowanym, bo warto!
silnik nie jest za mocny, ale sobie radzi,po rozgrzaniu jest ok, b elast silnik,przy ok 65km/h mozna włączyć 5 i kula się bez zastrzeżeń
z początku lekko haczyła, ale po ok 1 tys się "wyrobiła" i teraz wchodzą biegi b. dobrze
tryma się drogi b dobrze jak dla mnie super
z przodu ok,na boki gorzej a do tyłu to nie za bardzo...
jak dla mnie to wszustko ok, że nie wspomnę o 455 litrach bagażnika, tylko otwór mógłby być nieco większy
jak dla mnie bez zastrzeżeń, nie parje w zimie, a jak już to znika b szybko pod nawiewem
tego to mogłoby być trochę więceji dla kierowcy i dla pasażerów
nie najgorzej , ale powyżej 120 to lekko głośno do 160 a powyżej to już nie słyhać
nie jest żle na gazie ok 8 l na 100 a na trasie to miałem nawet 7,05 gazu przy prędkości średniej ok 90/h
jak go kupowałem to zapłaciłem prawie 42 tys ateraz jest wart ok 30 tys wg mnie to nie jest duży spadek
jak na razie nie zawiódł mnie ani razu, wszystko ok a rozrząd jeszcze nie wymieniony :)
nic, na prawdę nic, tylko leję i jeżdżę...
Seat Cordoba II Coupe