Oceny Seat Cordoba II Sedan 1.4 60KM 44kW 1999-2002

Seat Cordoba II Sedan 1.4 60KM 44kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Sedan 1.4 60KM 44kW 1999-2002

~Konrad
Sedan 1.4 60KM 44kW
Seat był moim pierwszym samochodem stąd może przemawiać przeze mnie mnie sentyment jednakże Cordoba daje nam wszystko co dać może. Kupując ten samochód nie chciałem bolidu rajdowego tylko taniego wozidła na codzień. Jedynym minusem jest problem z korozją przez który finalnie musiałem pozbyć się samochodu jednakże na jego usprawiedliwienie dodam, że samochód garaż widział jedynie gdy obok jakiegoś przejeżdżał.
2,4
~MS
Sedan 1.4 60KM 44kW
Auto produkowane przez koncert VAG więc teoretycznie nalezałoby się spodziewać zwyklego, lecz niezawodnego auta do codziennej jazdy. Hiszpański charakter i nieco sportowa sylwetka znów mogą łudzić sportowym charakterem wozu. Niestety pozory mylą - auto jest awaryjne, kosztowne w eksploatacji a sportowego zacięcia w nim za grosz nie ma.
2,9
~Adam
Sedan 1.4 60KM 44kW
Jak to kiedyś ktoś napisał niby nic poważnego się nie dzieje,ale ciągle coś mu dolega...Miałem założony LPG sekwencja i to w zasadzie jedyny temat który nie przyspażał kłopotów. 1,4 MPI bardzo dobrze współpracuje z gazem jednak jak się okazało LPG skraca jego żywotność. Silnik zatarty po przebiegu 230 000 km na LPG
3,5
~tomszi
Sedan 1.4 60KM 44kW
Generalnie fajne auto, dosyć wygodne, lecz przy dłuższych trasach męczące. Jak dla mnie trochę za słabe. Problemy z kolektorem, teraz już wymaga wymiany, a za nowy serwisy tak w Polsce jak w Irlandii (gdzie mieszkam), życzą sobie nie mało. Bardzo duży bagażnik, jak na tą klasę aut, a to dla mnie akurat istotna sprawa.
~rafalek1974@onet.eu
Sedan 1.4 60KM 44kW
wszystko ok mam cordobę od 8 lat jak ją kupiłem miała 9 miesiecy kłopoty są tylko zima - marzną zamki poza tym troche oleju bierze ale w porównaniu na przykład z nowymi alfami to drobiazg ogólnie auto jest fajne czerwone mimo uoływu lat ciągle mi się podoba jest na prawde śliczna po myjce po prostu śliczna chciałem ja sprzedac w tamtym roku ale szkoda mi jej po prostu szkoda
~Jacek
Sedan 1.4 60KM 44kW
Samochód relatywnie tani w utrzymaniu. Wytrzymałe zawieszenie, brak usterek poważnych. Samochód użytkowany od nowości. Totalnym nieporozumieniem są zamarzające w zimie zamki. Stosowałem różne sposoby aby się zabezpeczyć ale to na niewiele się zdało. Wygodny w dalszych podróżach.
~Marcin
Sedan 1.4 60KM 44kW
Ogólnie polecam ten samochód osobom któe chcą oszczędnie jeździć a poza tym jak na cordoba ma bardzo łądną linie wg.mnie ladniejszą niz ta najnowsza cordoba.Niestety brak klimatyzacji to ogromny MINUS !!
3,1
~themat
Sedan 1.4 60KM 44kW
Prowadzi się dobrze, ale za głośno w środku przy większych prędkościach, nie mówiąc już co się dziej po zamontowaniu bagażnika na narty. Bardzo dobrze trzymie się drogi, jeśli chodzi o czujnik temperatury który znajduje się przy lusterku tez nawalał ale sam się naprawił w serwisie poradzili żeby izolować go silikonem żeby brud tam się nie dostawał.
3,5
~T.S>
Sedan 1.4 60KM 44kW
Ogólni fajny i niezawodny samochód, tylko drogi w porównaniu z konkurencją, o promocje trzeba się wprost prosić u dilera, no i te koszty przeglądów. Wspaniała na długich trasach. Silnik 1,4 mógłby mieć trochę więcej KM!
~Właściciel Seata
Sedan 1.4 60KM 44kW
Mam seacika 16 lat, wymieniałam tylko filtry, amortyzatory i pare innych drobiazgów. Szkoda, ze nie są wieczne. Szwankują blachy ale dopiero po 12 roku wyszła rdza na nadkolach
Seat Cordoba II Sedan