Oceny Seat Leon I Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW 1999-2005

Najnowsze oceny Seat Leon I Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW 1999-2005

3,7
~Marcin
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Autko nie jest doskonałe, bo takiego jeszcze nie miałem. Ale Leon wart uwagi. Przy dobrej instalacji LPG (polecam Chrzanów SpeedGas) również ekonomiczne. Ceny części nie odstraszają. Zawieszenie wyjątkowo trwałe. Silnik... no nigdy VAG nie lubiłem, ale 1.8T w wersji AUQ wyszedł im bardzo dobrze. Jedynie wada fabryczna - cewki zapłonowe. Dwumasa występuję, ale żywotność baaardzo duża wraz z turbioną. Jedynie ekogadżety typu pompa SAI i...
~leon-ts@tlen.pl
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Piszę tą opinię dla osób, które myślą o zakupie Leona TOP SPORTA 1.8T, bo sam jak kupowałem, to mocno się zastanawiałem i dużo czytałem na ten temat! Otóż dla mnie ten samochód jest idealny! Jest niesamowicie oryginalny, ma wielką osobowość. Daje tak dużo frajdy z jazdy, że nie mogę się nadziwić. Nieraz koledzy w innych WYPAS furach dziwili się, dlaczego zostają tak daleko w tyle :) Tu chciałbym napisać jeszcze jedną rzecz! Mianowicie tym...
2,4
~Mati93
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Samochód skarbonka , zrujnował mnie finansowo . W jednym roku wymienione całw sprzęgło (awaria wysprzęglika) , trzeba było wyciągnąć całą skrzynie biegów. Regeneracja turbo,nowy zawór n75 ,lutowanie różnych modułów, awaria sprezarki klimatyzacji . Nie wiem czy tak zle trafiłem czy faktycznie auto przy tym przebiegu ma takie problemy. Pytanie brzmi uzytkowac dalej czy sprzedać?
~Maciek
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Bardzo dobra opcja dla kierowcy prezentującego dynamiczny styl jazdy. Auto bardzo przyjemne w prowadzeniu, precyzyjne, wygodne oraz co najważniejsze, przy odpowiednim podejściu oraz dbaniu o silnik, zawieszenie i podzespoły pojazd odwdzięczy się bezawaryjnością!!
~tv2000@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
TOP SPORT 180kM to nie jest tanie auto, ale ma wyjątkowe walory. Bardzo szybkie i ostro sportowo stylizowane, przy tym niewielkie z zewnątrz. Z tyłu mieszczą się praktycznie tylko dzieci, ale to nie taxi. 340 litrów w bagażniku zmusza do gospodarnego nim zarządzania, ale dramatu nie ma. To zdecydowanie ciekawy pomysł na auto.
3,6
~Leo
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Leon jest samochodem raczej przyjemnym w posiadaniu. Mechanicznie i silnikowo bardzo prosty i tutaj niespodzianki się nie pojawiają, gorzej jest z elektryką.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
11,8
~Adam
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Samochód doskonały o ile trafi sie na właściciela który nie katował go
~Mibay
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Samochod prezetuje sie bardzo dobrze i przyciaga wzrok zwlaszcza jak nadwozie jest koloru zoltego super wyglada
~gucio19
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
jestem jak najbardziej zadowolony z zakupu, wszystko mi się w tym samochodzie podoba od wyglądu poprzez spalanie do osiągów
Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW
Wspaniałe auto, nigdy mi się nie zepsuło nic. 180 koni daje frajdę, w dodatku mam LPG więc nie boli kieszeń, a osiągi są takie same. Nawet nie wiadomo kiedy się przełącza na gaz.
Seat Leon I Hatchback