Oceny Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2005

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW 2003-2005

~19Adrian20
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód fajny , dynamiczny, jednak uważam ze dojsc kosztowne usterki moga sie pojawić. Korzystam 3 rok . Po przejechaniu 5 tyś kilometrów okazało sie ze dwumas do wymiany. Co 10 tyś km muszę wymieniać te 2 przewody chyba od podciśnienia. ') (teraz jakiś lepszy materiał Dali myślę ze wytrzymaja dłużej) Ostatnio nagrzewnica padła chwilę później wentylator. Na koniec dodam że zostało mu podniesiona moc nie znaczenie bo do 150 kucy.
~19Adrian20
~terminator-1981
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Samochód ma przejechane 260 tyś km orgnalnie,przez ostatnie 40 tyś km zrobiłem w nim hamulce i wymieniłem linkę od mechanizmu podnoszenia szyb kierowcy,no i oczywiście olej castrol 5w30 i filtry co 10 tyś km,Auto jest bardzo dynamiczne jak na tak niskie spalanie (średnia 7 l ON) przy ciężkiej nodze.Kiedy mam do pokonania trrasę 1000 km jadę tym autem bez obaw,Naprawdę polecam
~Kyniu113
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie jest to mój pierwszy diesel i padło na Leona w nieśmiertelnym silniku 1.9 TDI.Cóż nie żałuję nawet złotówki wydanej na to auto.Znalazłem zadbany egzemplarz i nie \"szkliłem\" przy kupnie!!Dostałem to za co zapłaciłem.Ładne szybkie zgrabne auto w miarę dobrze wyposażone jak na swoją klasę.Długo zastanawiałem się nad wyborem auta i nie żałuję że padło na Leona.Mam nadzieję że w przyszłości jeszcze trafi mi się jakieś auto z literką \"S\"...
~Sebik
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo ciekawe auto dla kierowców z zacięciem sportowym i młodych rodzin z małym dzieckiem. Jeden z niewielu samochodów najładniej prezentujących się w pięciodrzwiowym nadwoziu. Wiele podzespołów wspólnych z vw i audi :)
~dominikpeh@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
trudno o inną ocenę...oczywiście zawsze znajdzie się coś za co można by odjąć punktów, malkontenci nawet pewnie potrafili by zjechać go z góry na dół ale ja uważam ten zakup za max udany. Dostałem szybkie, komfortowe, bezpieczne i nieprzeciętnie tanie w eksploatacji autko za niewielkie pieniądze.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
5,9
~boro
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
fajne auto, polecam młodym ludziom i rodzinom 2 + 1. posiada dosyć spory kufer i ciekawe nagłośnienie.
~luzny
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto sprowadzil mi znajomy. Poki co nic sie nie psuje wnetrze, wyglada jak nowe nawet podczas ubezpieczania pani z PZU myslala ze z salonu.
~Emil Figura
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Sypły sie wtryski i pompa waku Poza tym silnik chodzi idealnie (Silnik)
~Emil Figura
Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
Sypły sie wtryski i pompa waku Poza tym silnik chodzi idealnie (Silnik)
Seat Leon I Hatchback