Oceny Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005

Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2005

~Swato92
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Świetne auto tak ogólnie. Polecam niezdecydowanym. Moje auto jest czarne. Świetnie wygląda gdy jest czysty, chyba jak każde z ciemnym lakierem ;) Gdybym miał kupić jeszcze raz to zdecydowanie tak, jednak 1.8 Turbo :)
2,8
~grzegorz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli ktoś kupi dobry egzemplarz za dobre p[ieniądze nie oszczędzając to jest to stosunkowo udane auto, moj egzemplarz mimo że nie tani okazal sie dość wadliwy, psuja się głownie drobiazgi ale dość często.
4,1
~Ryo_Miyaichi
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z całą pewnością kupiłbym jeszcze raz. Polecam zakup tego samochodu z tym silnikiem. Nie żałuję kupna. Idealne auto dla studenta lub małej rodziny. Auto za przystępną cenę, znacznie tańsze od VW, a bardzo podobne. W dodatku super wygląda.
~szc
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem od niedawna posiadaczem leona ale jestem mile zaskoczony tym autkiem posiadam 1,9tdi 90KM dla innych moze sie zdawac za słaby ale moment ma dobry(210nm)i jak dla mnie jest oki wczesniej mialem 90KM ale w peug.206 benz. nie ma porównania :)tu jest o niebo lepiej komfort i sylwetka jest jak najbardziej na plus jedyny minus to mokro w aucie uszczelnienie \"blachy\" pod tapicerka drzwi pomogło na forum chłopaki pomagaja z naprawami...
~Bartek D.
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie bez skrajnych emocji, fajne, ładne, zgrabne, auto choc drogie. Miałem Golfa 3 - 1.9 TD, to w sumie ten sam silnik więc nie powinno się nic dziać. Robi wrażenie dobrze zrobionego auta. Jak pisał mój poprzednik poniżej, b.trudno jest dostać całokowicie bezwypadkowe auto.
~damian23c
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Super elastyczna i oszczędna jednostka. Mając tylko te 90 KM jesteś królem drogi wyprzedzasz kiedy chcesz. Miałem wcześniej golfa 75KM i szybsza jazda mnie męczyła. Teraz człowiek się dziwi jak widzi o wiele mocniejsze diesle od mojego leona wleczące się bezsensownie po drodze nie wykorzystujące nawet ułamka mocy a raczej momentu obr. bo to diesel.

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~robak
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Super auto za dobre pieniądze. Przy zakupie nie byłem zdecydowany i mocno się zastanawiałem ale w końcu kupiłem. To był trafny wybór. jeżdziłem już kilkoma samochodami ale jazda leonem to prawdziwa poezja. Gdybym musiał jeszcze raz wybierać wybór padłby na LEONA w 1000%.
~mariusz m.chocianowski@stbu.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Chyba już wszyskto napisałem. Lepszego nie miałem, a przejeździłem już ponad 1 mln km. Żadnych awarii, równe spalanie, niskie koszty przeglądów. Atrakcyjny wygląd. Pewność prowadzenia. Bezpieczny na naszych drogach. Dobra widoczność. Gdyby nie brak klimy (a mam małe dziecko) to nie sprzedałbym.Polecam innym.
~Robert Parys - GG 5475356
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Generalnie super autko za naprawdę rozsądne pieniądze. Genialny silnik 1,9 TDI, świetny układ jezdny, wygląd jak dla mnie ponadczasowy. Czuć w tym aucie klasę, ma coś w sobie mimo drobnych niedoróbek (które auto ich nie ma?). Polecam wszystkim, którym nieobce są emocje związane z posiadaniem pięknego, ekonomicznego i sprawdzonego autka, a którzy nie chcą mieć dość oklepanej w naszym kraju Skody Octavii. Jedynie bagażnik przemawia na korzyść...
~M4rcus569
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jako całokształt jest to dokonały samochód dla młodego kierowcy, ekstra wygląd w połączeniu ze sprawdzoną mechaniką oraz doskonałym prowadzeniem.
Seat Leon I Hatchback