Ocena kierowcy - Seat Leon II

emus, 17 lat temu
Silnik 1.6 MPI 102KM 75kW
Rok produkcji 2006
Seat Leon II 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
to jest mój 3 seat, więc to mówi samo za siebie, każdy musi znaleźć swoją markę, a w każdej będą mankamenty bez względu w jakim segmencie i cenie bedziemy obracać się, na dzień dziśiejszy wiem, że następny też byłby seat;)
pięknie wkręca się na niskich obrotach, ale trzeba pamiętać, że to jest 8V
idealna
idealny - doskonałe trzymanie w zakrętach
no i tu trzeba przyzwyczaić się do wysoko poprowadzonej lini okien, a do tyłu pomagają bardzo lusterka
wszystko na swoim miejscu, sterowanie radia w kierownicy, to praktyczne rozwiązanie, a reszta zaciągnieta z grupy VW, więc mówi samo za siebie
klimę jeszcze mało testowałem
to jest w końcu tylko hatchbak, ale z tyłu pasażerowie i tak mają więcej miejsca niż w Octawi
b.dobre, na światłach wielokrotnie łapię sie na tym, że sprawdzam na wskazówce obrotomierza czy nie zgasł
inne marki mogą pochwalić się na pewno oszczędniejszymi wynikami, mogłoby być dużo mniej, bo ja mam dopiero 2500kkm przejechane i nie wykorzystuję jeszcze jego prędkości, ale boję się gdy przyjdzie lato i jakieś trasy...i mu depnę:)
i tu śmialo każda wersja silnikowa i wyposażeniowa mogłaby być 10.000 tańsza - naprawdę!!!
-skrzypi mi coś w kratce nawiewu wentylacji, która jest na środku, -brak 3szt. wykończeń szyn po których jeżdzą przednie fotele-jest tylko 1szt.!!! -bardzo mało schowków, mógłby być tak jak np.: w skodzie pod szybą przednią na półce
brak
Dziennik kosztów dla Seat Leon II 1.6 MPI 102KM 75kW