Ocena kierowcy - Seat Toledo I

Michał B, 17 lat temu
Silnik 1.8 i 88KM 65kW
Rok produkcji 1992
Seat Toledo I 1.8 i 88KM 65kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Miałem wersje toledo GLX czyli bogatszą 4 el szyby, wspomaganie, ABS. Z zewnątrz wyglądał atrrakcyjnie ale jak sie przyjrzeć to było widać w/w problemy z rdzą. Wewnątrz zawieszenie masakra - gnijące gniazda sprężyn. Środek przyjemny - nowoczesny w miarę wygląd ładny welurek i to wszystko oczywiście przyjemny jak stoi. Podczas jaddy słychać trzaski i skrzypią plastiki. Bagażnik ma obszerny i to jego DUŻY plus. GENERALNIE NIE POLECAM!!!! i odradzam. Wcale nie jest ekonomiczny i ma poważne problemy z rdzą
Silnik daje rade. Padł mi tylko rozrusznik ale reszta ok. Dosyś elastyczny i sie wmiare zbiera. Na paliwie jest znacznie lepiej. gazownia osłabia o ok 80% ale można też poszaleć
nie miałem z nią problemów
Miękki
słabo z tyłu
raczej dobrze
grzeje raczej szybko
sporo miejsca z przodu i z tyły
no i tu chwila prawdy. Plastiki są beznadziejne. Wszystko stuka i puka. dopiero kuracja gumowa, bo trzeba było troszeczke popoprawiać wyciszyła plastiki ale nie dokońca. Przy 130 bardzo głośny
9,5l na trasie na gazie przy jeździe do 120 km/h to raczej średni wynik. Na gazie po mieście 13 - 14 litrów na trasie 10
Ogólnie wszystko skrzypiało i odpadało ;-) Wycieraczki skrzypiały o szybe mimo wymiany 3 par a ostatnią parą były bosh AREOTWIN skrzypiały nadal. Jak wymieniłem do innego samochody to do tej pory działają i zbieraja super a wszystkie pary pracują bardzo cicho
Zgniły mi gniazda tylnie. W przednich zrobiły sie dziury i czekałem kiedy mi wpadną sprężyny, zgnite dwa progi, i w koło przedniej szyby ogniska korozji które występowały jeszcze na drzwiach, delikatnie na błotnikach no i oczywiście cały wlew paliwa. Zacinał się ABS czyli czasem rozłańczał

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 88KM 65kW [l/100km]

11,5