Oceny Seat Toledo II 2.3 V5 150KM 110kW 1999-2001

Najnowsze oceny Seat Toledo II 2.3 V5 150KM 110kW 1999-2001

3,5
~Krzysztof2137
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Toledo II z 2.3 V5 (AGZ, 150KM) jest na pewno dobrym samochodem, raczej bezawaryjnym. Silnik brzmi bardzo dobrze, co na pewno przekłada się na przyjemność z jazdy. Niestety jest paliwożerny. Skrzynia biegów jest po prostu kiepska, a co najmniej brakuje jej szóstego biegu. Ergonomia wnętrza leży i kwiczy. Ogólnie auto godne polecenia, jednak osobiście nie kupiłbym drugi raz Toledo z tym silnikiem. Wybrałbym raczej 1.8T. Od bólu 2.3, ale...
~Gregor
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Auto wyróżniające sie na ulicy swoją bryłą, mimo że wygląda na auto rodzinne to pod maską czuwa potężna moc i poskromiła ona nie jednego \"sportowca\". Zawódł mnie tylko raz, gdy stanąłem na stcji to juz nie ruszyłem przez immobilajzer:( A tak to jeździ świetnie:)
~Hawi81
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
JESTEM PRZEZADOWOLONY PONIEWAŻ JEST TO AUTO SKROJONE DLA MNIE, NIE ZA DUŻE BARDZO ZWROTNE O KONKRETNYCH OSIĄGACH A PRZY GAZIE ROZSĄDNYM SPALANIU, PROSTA BUDOWA POZWALA ZAJĄĆ SIĘ SERWISEM SAMEMU, OCZYWIŚCIE NIE JEST TO SAMOCHÓD DLA LUDZI LUBIĄCYCH TAPCZANO WOZY, KONKRETNA FURA DLA WYRAŹNIE OKREŚLONEGO CO DO POTRZEB SAMOCHODU FACETA
~Radziej 210
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Auto jest bardzo dobre a wrażenia z jazdy nie zapomniane ,po 6h za kierownicą przerwa na WC i od razu wracasz za kółko beż problemu i cieszysz się dalsza jazdą
~Mateusz
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Auto super. Szkoda, że nie produkują już takich silników
3,7
~toledo 2.3v5 10v 150km 110 kw
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Autko mające dużo plusów i dużo wad. Plusy to dźwięk, niskie spalanie, osiągi zadowalające , wyposażenie . Minusy myślę że części do silnika są troszke przy drogie. Pole widzenia masakra

Usterki Seat Toledo II

Seat Toledo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~Jarek
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
ogólnie autko całkiem dobrze się sprawuje. Całe życie jeżdziłem bmw, a do tej marki ciężko jakąś inną porównać, ale seat pozytywnie mnie zaskoczył.
~blazej25
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
Kupiłem i jestem zadowolony strasznie aż mnie duma rozpiera jak na niego patrzę i nim jeżdżę. Naprawdę mogę polecić.
~kwas
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
POLECAM SERDECZNIE , nie aut bez wad ale to jest godne polecenia
3,5
~tomo
Sedan 2.3 V5 150KM 110kW
znikoma ilość miejsca z tyłu,za to ogromny bagażnik.bardzo dobrze wyposażone auto.alcantara brzydko się starzeje.silnik super.