Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 1999-2004 - Oceń swoje auto

Ocena Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 1999-2004

Seat Toledo II 1.9 TDI 110KM 1999-2004

z przebiegiem 168 000 km, wyprodukowany w 2000 roku
~Mati
dodał ocenę 21.01.2010 23:46:51, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto Renault Clio I

super wszystkim znajomym sie podoba, polecam kupno

dosyć znana jednostka vw bardzo dobrze sprawuje się ,jest troche głośna ale mi to nie przeszkadza jak na skromne 110 koni potrafi zaskoczyc niejedno auto, elastyczność tego silnika jest jak dla mnie bardzo dobra auto juz od 1500 obr. przyspiesza bardzo dobrze co na autostradzie z niskich prędkości ok 90km/h bardzo szybko potrafi przyspieszyc do 140km/h

doskonała skrzynia biegów czuć każde przełożenie przynajmiej w moim egzemplarzu 10/10

jak na tego typu samochód jest super zakręty bierze wzorowo lepiej niż auta pokrewne tj. octavia itp., ale jest jeden minus samochod jest ułożony dosyć nisko ja niestety przetarłem miske olejową wiec uprzedzam

do przodu i na boki jest super ale do tyłu średnio ale to może i lepiej bo dzieki temu autu nauczylem sie na lusterka cofać

prawidłowa

climatronic kiedy chcesz to są hawaje a kiedy indziej arktyka

z przodu miejsca bardzo dużo za to z tyłu raczej dla dzieci ale bagażnik przeogromny

nie wiem jak to wypada z benzyna ale z dieslem pod maską mogło by być lepsze ale w zawieszeniu ok

co diesel to diesel spalanie na poziomie 5-6 l oleju napędowego normalka

nie ma nic za darmo samochód dosyć drogi ale warto

raczej brak oprócz podstawowych części eksploatacyjnych tj. rozrząd ,filtry ,olej

brak

Spalanie 1.9 TDI 110KM 1999-2004

Diesel [l/100km]
5,8

5,5

7,0

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

brzytwa!!!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 TDI 110KM 1999-2004