Skoda Citigo - Oceń swoje auto

lista nadwozi Skoda Citigo

lista silników Skoda Citigo

Oceny Skoda Citigo

9% lepiej niż w segmencie Auta najmniejsze (3,76)

dodano 28.01.2014 19:55:13 przez

Samochód kupiony w maju 2013 r. jako wyprzedaż rocznika. Użytkowany głównie przez moją żonę - codzienne dojazdy do pracy ( ok. 60 km tam i z powrotem, 20 km autostrady, reszta miasto), zakupy, dziecko na basen itp.. Ogólne wrażenie dobre, chociaż muszę przyznać, że przed kupnem byłem dość sceptycznie nastawiony - 3 cylindry !, ale okazało się, że niepotrzebnie. Przymierzając się do zakupu ustaliliśmy, że auto ma być małe, oszczędne, z klimatyzacją i przede wszystkim fabrycznie nowe - marka nieistotna. Citigo spodobał się żonie, kolor pasował - zielony metalik, do tego czarne aluminiowe felgi, przyciemniane szyby tylne i 4 lata gwarancji za 32 tys. Jako codzienny przemieszczacz z domu do pracy spisuje się bardzo dobrze. Generalnie jak każda Skoda - a użytkowałem dwie służbowe - wszystko jest w porządku, nie ma poważnych wad, ale też niczym nie zachwyca. Stylistycznie tak sobie - o ile karoseria jest poprawna, to wnętrze jest po prostu słabe. Wygląda jak samochód z lat 90. - to według mnie największy minus Citigo. Porównując do np. Pandy czy Picanto to wręcz straszy. Bardzo przeciętne fabryczne radio. I o ile odtwarzacz CD gra całkiem przyzwoicie, to właśnie radio brzmi fatalnie.

dodano 05.01.2013 11:15:46 przez

Samochód dla mnie rewelacja. To mój pierwszy nowy samochód z salonu i nie żałuje. Kupiłam auto z klimatyzacją, podgrzewanymi fotelami elektrycznie sterowanymi lusterkami. Auto posiada wszystko to co jest dla mnie niezbędne. Średnie spalanie 4,3 litra jest rewelacyjnym wynikiem. W zimie szybko się nagrzewa podgrzewane fotele robią swoje. Grzeje cały fotel łącznie z oparciami . Jak dla mnie super autko. Wcześniej miałam VW GOLFA V auto z wyższej pólki ale niestety używane z przebiegiem którego nigdy nie poznam gdyż kupiłam go w komisie. Teraz mam nowy samochód z gwarancją. Najbardziej zaskoczyło mnie wyciszenie tego auta. Niech inni mówią że jest inaczej ale jadąc tym autem po autostradzie z prędkością 150 km/h nie czuje żadnej różnicy pomiędzy VW którego tyrkąt silnika mnie denerwował. Przy prędkości do 100km/h auto jest naprawdę ciche co mnie bardzo zaskoczyło gdyż z taką prędkością jeżdzę do swojej pracy

dodano 06.02.2013 15:42:37 przez

Autko ogólnie robi dobre wrażenie, moja ocena opiera się na jezdzie testowej u jednego z Warszawskich dealerów. Testowany egzemplarz to wersja ambition 3d 75KM. Subiektywne doznania estetyczne nie sa juz tak dobre, bardzo ponure wnętrze, depresyjna kolorystyka i twarde plastiki. Porównując do Aygo w moim odczuciu skoda wypada gorzej, w toyocie jest przytulniej mimo tandetnego wykonczenia i gołej blachy na drzwiach(cechy wspolne dla obu aut). Właściwosci jezdne porównywalne ale silnik w skodzie nieco rozczarowuje, nie jest taki żwawy jak jednostka toyoty. W obu aytach wygodne fotele jednak skoda wygrywa ze wzgledu na szersze mozliwosci ich regulacji. Ogolnie skodę poleciłbym firmom, natomiast dla indywidualnych klientów chyba atrakcyjniejszy był by blizniaczy up ze względu na ciekawsza kolorystykę wnętrza i liczne pakiety stylizacyjne.

dodano 28.11.2012 15:24:30 przez

Mimo fabrycznej wady sprzęgła, odpuszczam tą winę małej Skodzie, całokształt oceniam na 5. Autko jest idealne do miasta, łatwo nim zaparkować i śmigać w ciasnych ulicznych korkach. Spalanie można powiedzieć rekompensuje wszelkie niedociągnięcia i jest przyjemne dla portfela. Ergonomia jest świetna dzięki dużej ilości kieszeni i sprytnych rozwiązań. Autko potrafi nawet pomieścić 4 osoby każdą z przynajmniej dwoma torbami, więc uważam, że nie jest tylko autkiem na zakupy. Idealnie nada się dla młodych ludzi, którzy chcą mieć nowe auto z salonu a nie mogą sobie pozwolić na większe. Z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

dodano 29.03.2014 10:28:36 przez

Citigo posiadam prawie od 2 lat, kupi?em go jako drugie auto w rodzinie i w tej roli sprawdza si? znakomicie. ?rednie spalanie to 5,23 litra, bior?c po uwag? we mieszkam na ?l?sku jest to bardzo dobry wynik. Auto ju? w podstawowej wersji ma klimatyzacje, radio, centralny zamek oraz elektryczne szyby. Po 14ty? kt?re przejecha?em nie wyst?pi?a ?adna awaria.

dodano 13.10.2012 11:25:00 przez

Szukałem auta które będzie małe ekonomiczne lekko się prowadziło nie brałem skody pod uwagę. Byłem w salonie VW i wsiadłem do up! Przejechałem się... Moim zdaniem jest to najlepsze małe auto na rynku,po części jest to zasługa niewielkich gabarytów i rozstawu osi które jest takie jak w większych autach.

dodano 06.11.2012 10:37:33 przez

Spalanie super, kultura pracy jednostki napędowej i komfort też, kilka niedociągnięć, np. brak światełka w bagażniku, czy przycisk kontroli 1 szyby od strony kierowcy (trzeba się wychylać, żeby odsunąć drugą). Zdecydowana przewaga zalet względem wad.

dodano 03.05.2013 07:52:28 przez

Auto miało mało palić. Brak innych oczekiwań z mojej strony. Niestety ciężko nazwać to coś oszczędnym. Moim zdaniem jest to kolejna porażka koncernu po silnikach TSI i fatalnych dieslach 2.0.

dodano 02.07.2014 12:27:02 przez

W czasie deszczu nie otworzymy bocznej szyby, bo woda kapie na przełącznik sterowania szybą. Tutaj porażka. W czasie jazdy na wprost a podczas hamowania wodospad z dachu leje się do kabiny

dodano 28.09.2013 15:42:20 przez

Auto jest bardzo dobre i ma de facto tylko jeden mankament - jest bardzo niskie i ciężko nim hasać po polach i wichurach za lasem

Demonstracyjny Hyundai i10 Access + pakiet klimatyzacja i radio

Demonstracyjny Hyundai i10 Access + pakiet klimatyzacja i radio

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.0 66KM, benzynowy.

Demonstracyjny Suzuki Alto 1,0 68KM Club

Demonstracyjny Suzuki Alto 1,0 68KM Club

Rocznik: 2013. Przebieg: 100 km. Silnik: 1.0 68KM, benzynowy.

Dowiedz się więcej o Skoda Citigo

Przeczytaj o Skoda Citigo

Skoda Citigo Monte Carlo - z rajdowymi genami?
Skoda Citigo Monte Carlo - z rajdowymi genami? Ofertę Skody wzmocniło Citigo Monte Carlo. Pod dumną nazwą nie kryje się drapieżny hot hatch. Wersja Monte Carlo otrzymuje pakiet stylistyczny, większe koła i utwardzone zawieszenie. Czesi przekonują, że inspiracją do stworzenia usportowionej wersji były rajdowe sukcesy marki. Sprawdzamy, ile w tym prawdy...

Skoda Citigo - zobacz filmy

Skoda Citigo LPG - spalanie na zimnym silniku
Skoda Citigo LPG - spalanie na zimnym silniku Kolejny nasz film z cyklu "Spalanie na zimnym silniku". Tym razem próbie poddaliśmy Skodę Citigo z fabryczną instalacją LPG. Zapraszamy do oglądania!
Skoda Citigo 5d 1.0 75 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl
Skoda Citigo 5d 1.0 75 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl Model Skoda Citigo, jako jeden z trojaczków Grupy Volkswagena, zadebiutował już jakiś czas temu zaskakując bogatym (jak na auto budżetowe) wyposażeniem. Postanowiliśmy sprawdzić, czy to ciekawe auto miejskie po kilku latach od premiery nadal jest godne uwagi. Zapraszamy do oglądania testu!
Skoda Citigo vs. Fiat Panda, Miejski pojedynek
Skoda Citigo vs. Fiat Panda, Miejski pojedynek Na rynku małych aut zadebiutowali ważni rywale - zażartą rywalizację toczą Skoda Citigo i Fiat Panda. Co bardziej spodoba się klientom - włoska finezja czy niemiecka prostota? Czas na test porównawczy.

Skoda Citigo 20