Oceny Skoda Citigo Hatchback 5d

Oceny Skoda Citigo Hatchback 5d – wybierz silnik

Najnowsze oceny Skoda Citigo Hatchback 5d

~Kamil
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Osobiście zawsze lubiłem większe samochody jednak kiedyś miałem okazję przejechać się Skodą Citigo i stwierdziłem, że to może być bardzo fajny samochód. Tak też okazało się praktyce. Pomimo 192 cm wzrostu mam w tym samochodzie więcej przestrzeni niż w niejednym samochodzie wyższej klasy. Osoby z długimi nogami na pewno spotkały się z problemem prawego kolana zawadzającego o konsolę środkową. W Citigo tego problemu nie ma ze względu na kształt...
4,1
~tomex1981
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Jest to fajne auto ale?. Wybierałem między nią a Pandą, brałem pod uwagę również I10 oraz Twingo. W Skodzie czułem się najlepiej, I10 było najładniej wykonane, Twingo się bałem (nowość z silnikiem z tyłu) a Panda pozostała, jako jedyny konkurent (również miłe autko), natomiast miałem kiedyś Fiata w rodzinie i mimo, że było to kochane auto to niestety usterkowe. Skoda przekonuje do siebie ilością miejsca, rewelacyjnym zawieszeniem, dobrym...
3,1
~Andrew
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Samochód w miarę ładny, ekonomiczny i bdb. się prowadzi. Jednak niedbałość montażu i częste denerwujące drobne usterki przyćmiewają wszystko. Nie polecam i żadnej Skody już raczej nie kupię drugi raz.
~Rozz
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Ogólnie jest ok poza: szyby to rysują się od patrzenia na nie, słyszysz każdy samochód dookoła (silnik jest ok wygluszony). Sprzęgło strzela przy zmianie biegów i ten typ tak ma. Reszta się okaże bo dopiero 4m mam citka
~szofer
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Autko zgrabne,niewielkie ale pojemne wewnątrz.Trochę za mały bagażnik,gdyby był przedłużony chociaż o 10 cm .To ma znaczenie w wypadku założenia LPG.Koło zapasowe nie mieści się w pozycji poziomej.Jeśli chodzi o prędkość,rozpędza się do prędkości jaką podaje producent(161km/h)wystarczy.Trochę trudniej się wyprzedza.Ogólnie niezłe ,idealne na dojazdy do pracy ze względu na niskie koszty spalania.
~Dawid
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Citigo posiadam prawie od 2 lat, kupi?em go jako drugie auto w rodzinie i w tej roli sprawdza si? znakomicie. ?rednie spalanie to 5,23 litra, bior?c po uwag? we mieszkam na ?l?sku jest to bardzo dobry wynik. Auto ju? w podstawowej wersji ma klimatyzacje, radio, centralny zamek oraz elektryczne szyby. Po 14ty? kt?re przejecha?em nie wyst?pi?a ?adna awaria.
Dziennik kosztów dla Skoda Citigo Hatchback 5d
5,7
6,7
~qba
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Spalanie super, kultura pracy jednostki napędowej i komfort też, kilka niedociągnięć, np. brak światełka w bagażniku, czy przycisk kontroli 1 szyby od strony kierowcy (trzeba się wychylać, żeby odsunąć drugą). Zdecydowana przewaga zalet względem wad.
~RR
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Szukałem auta które będzie małe ekonomiczne lekko się prowadziło nie brałem skody pod uwagę. Byłem w salonie VW i wsiadłem do up! Przejechałem się... Moim zdaniem jest to najlepsze małe auto na rynku,po części jest to zasługa niewielkich gabarytów i rozstawu osi które jest takie jak w większych autach.
~Aro
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Auto oszczędne , do miasta super, detale do poprawy
~Arek
Hatchback 5d 1.0 60KM 44kW
Prawie 6 lat bezawaryjnej jazdy. Czasem się bałem że ją zajeżdzę bo połowa nalotu to autostrady. Jak na razie 52k i nic się nie psuje. Zmieniam olej co 10k i tyle
Skoda Citigo Hatchback 5d