Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Hatchback

macrog@wp.pl, 18 lat temu
Silnik 1.4 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2005
Skoda Fabia I Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2007 - Oceń swoje auto
Jestem teraz na kontrakcie we Francji i podrozuje dosc czesto na trasie POL-FR via Niemcy Skoda Fabia 1.4 16V, rocznik 2005. Wedlug producenta samochod ma 75 KM i Vmax=170km/h. Przemierzajac cale Niemcy w poprzek moge sprawdzic moje auto na naprawde dobrych autobahnach. Jakiez bylo ostatnio moje zaskoczenie gdy po zatankowaniu na Shellu V-Power´a (oczywiscie niemieckiego) moja Skoda na lewym pasie autostrady "przekrecila" ze sporym okladem licznik (a jest na nim 200 km/h), bylem w szoku jak z drogi zjezdzal mi gosciu BM-ka serii 5 (on zreszta tez). Tylko ze zaraz skonczyla sie gorka i jak wjezdzalem pod kolejna samochod wytracil predkosc do 160 km/h :(. Mozna pojechac taka Skoda ok 200 mk/h ale przy sprzyjajacych warunkach, z gorki na niemieckiej autostradzie i tam zatankowanym paliwie, uwiezcie roznica jest naprawde wielka jesli chodzi o paliwko, Niemcy maja najlepsze (nie chrzczone). Nawet we Francji leja do baku badziewie! Pozdrawiam wszystkich fanow duzych predkosci, nie zabijcie sie na naszych polskich "autostradach", jak chcecie poszalec, to ruszajcie do RFN, tu mozna sie troszke poscigac! P.s. Moze ktos wie jak i za ile podkrecic moja SKODE do 100KM, podobno to mozliwe i nie jest trudne.
Przy predkosci ponad 150 km/h pali z 10 l/100km
cos mi troszke skrzypi przy lewym lusterku :(

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu