Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 2003-2008

z przebiegiem 48 000 km, wyprodukowany w 2004 roku
~Niezadowolony W.
dodał ocenę 17.03.2008 19:53:40, jeździ tym autem 4 lata, poprzednie auto Matiz

Nie mam dużych wymagań - ten mi wystarcza (choć jest to tylko 1,2)

Działa precyzyjnie i bez zarzutu

Może to wina polskich dróg ale stuka coraz głośniej -i mam wrażenie że to nie tylko drogi ale i jakość samochodu.

Słupki przednie w pewnych sytuacjach bardzo skutecznie zasłaniają widoczność!!

Cały czas się zapycha, nie stawać jesienią pod drzewami!!

Przy prędkościach do 110-120 w normie
Kupujesz używane auto?
Sprawdź jego numer VIN

Z​a darmo!

pali trochę za dużo. Miasto pomiędzy 8-9,5 (zima). Trasa 5,5-6,5 (klima).

Jak na "porządne auto niemieckie" to fabia jest za bardzo awaryjna.

W zasadzie coś ciągle dolega. A to to to tamto (drobiazgi). Jedyne dobre to to że nigdy nie staje w drodze. Nawet jak się zepsuje to można jechać dalej

Wysiadła pompa wspomagania kierownicy (1600,-) i tzw "zestaw wskaźników" (1100,-). Trzecia usterka związana jest z sygnalizacją kontrolki stanu silnika i przyczyny szukają w ASO już do roku (na razie bez powodzenia) Zawieszenie coraz bardziej stuka (już się boję co będzie na przeglądzie!!). Jedyne dobre to to że nigdy nie staje w drodze. Nawet jak się zepsuje to można jechać dalej.

Spalanie 1.2 i 64KM 2003-2008

Pb [l/100km]
7,7

8,0

9,5

5,5

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Ergonomia w tym aucie (nie mówię o bajerach - ale np. migaczach) jest jepsza niż w moidelach które wychodza teraz - a może już sie przyzwyczaiłem?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.2 i 64KM 2003-2008

Dodaj nowy komentarz