Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Ocena Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 2003-2008

Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 2003-2008

z przebiegiem 48 000 km, wyprodukowany w 2004 roku
~Niezadowolony W.
dodał ocenę 17.03.2008 19:53:40, jeździ tym autem 4 lata, poprzednie auto Matiz

Nie mam dużych wymagań - ten mi wystarcza (choć jest to tylko 1,2)

Działa precyzyjnie i bez zarzutu

Może to wina polskich dróg ale stuka coraz głośniej -i mam wrażenie że to nie tylko drogi ale i jakość samochodu.

Słupki przednie w pewnych sytuacjach bardzo skutecznie zasłaniają widoczność!!

Cały czas się zapycha, nie stawać jesienią pod drzewami!!

Przy prędkościach do 110-120 w normie

pali trochę za dużo. Miasto pomiędzy 8-9,5 (zima). Trasa 5,5-6,5 (klima).

Jak na "porządne auto niemieckie" to fabia jest za bardzo awaryjna.

W zasadzie coś ciągle dolega. A to to to tamto (drobiazgi). Jedyne dobre to to że nigdy nie staje w drodze. Nawet jak się zepsuje to można jechać dalej

Wysiadła pompa wspomagania kierownicy (1600,-) i tzw "zestaw wskaźników" (1100,-). Trzecia usterka związana jest z sygnalizacją kontrolki stanu silnika i przyczyny szukają w ASO już do roku (na razie bez powodzenia) Zawieszenie coraz bardziej stuka (już się boję co będzie na przeglądzie!!). Jedyne dobre to to że nigdy nie staje w drodze. Nawet jak się zepsuje to można jechać dalej.

Spalanie 1.2 i 64KM 2003-2008

Pb [l/100km]
7,7

8,0

9,5

5,5

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Inne

Ergonomia w tym aucie (nie mówię o bajerach - ale np. migaczach) jest jepsza niż w moidelach które wychodza teraz - a może już sie przyzwyczaiłem?

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Skoda Fabia, oglądali także

Dowiedz się więcej o Skoda Fabia

Przeczytaj o Skoda Fabia

Skoda Fabia III - ładniejsza, wygodniejsza, bardziej multimedialna
Skoda Fabia III - ładniejsza, wygodniejsza, bardziej multimedialna Ofensywa modelowa Skody trwa. Po Citigo, Rapidzie i Octavii przyszedł czas na nową Fabię, która cieszy oko, zapewnia wyższy komfort i jest bardziej bezpieczna od poprzedniczki. Zmiany na lepsze nie przeszkodziły w zachowaniu akceptowalnych cen.

Skoda Fabia - zobacz filmy

Paryż 2014 - prezentacja Skody Fabia
Paryż 2014 - prezentacja Skody Fabia Historia nowej Skody Fabii jest z nami już od kilku miesięcy - producent nie dawał o sobie zapomnieć co jakiś czas prezentując zdjęcie elementu nadwozia. Na szczęście w Paryżu mogliśmy oglądać całe auto do woli. Zapraszamy na krótką prezentację.
Skoda Fabia 1 2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h
Skoda Fabia 1 2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h Pomiar przyspieszenia Skody Fabii z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM.
[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl
[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl Skoda Fabia to idealne auto dla oszczędnych, którzy potrzebują narzędzia pracy, typowego środka transportu. Wtedy to auto ma jak najbardziej sens. Ale czy sens pozostaje, gdy wybieramy topową wersję z najmocniejszym silnikiem benzynowym w palecie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania!

Liczba wpisów 190 742