Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Skoda Fabia I Kombi 1.2 i 64KM 2003-2008

z przebiegiem 48 000 km, wyprodukowany w 2004 roku
~Niezadowolony W.
dodał ocenę 17.03.2008 19:53:40, jeździ tym autem 4 lata, poprzednie auto Matiz

Nie mam dużych wymagań - ten mi wystarcza (choć jest to tylko 1,2)

Działa precyzyjnie i bez zarzutu

Może to wina polskich dróg ale stuka coraz głośniej -i mam wrażenie że to nie tylko drogi ale i jakość samochodu.

Słupki przednie w pewnych sytuacjach bardzo skutecznie zasłaniają widoczność!!

Cały czas się zapycha, nie stawać jesienią pod drzewami!!

Przy prędkościach do 110-120 w normie

pali trochę za dużo. Miasto pomiędzy 8-9,5 (zima). Trasa 5,5-6,5 (klima).

Jak na "porządne auto niemieckie" to fabia jest za bardzo awaryjna.

W zasadzie coś ciągle dolega. A to to to tamto (drobiazgi). Jedyne dobre to to że nigdy nie staje w drodze. Nawet jak się zepsuje to można jechać dalej

Wysiadła pompa wspomagania kierownicy (1600,-) i tzw "zestaw wskaźników" (1100,-). Trzecia usterka związana jest z sygnalizacją kontrolki stanu silnika i przyczyny szukają w ASO już do roku (na razie bez powodzenia) Zawieszenie coraz bardziej stuka (już się boję co będzie na przeglądzie!!). Jedyne dobre to to że nigdy nie staje w drodze. Nawet jak się zepsuje to można jechać dalej.

Spalanie 1.2 i 64KM 2003-2008

Pb [l/100km]
7,7

8,0

9,5

5,5

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Inne

Ergonomia w tym aucie (nie mówię o bajerach - ale np. migaczach) jest jepsza niż w moidelach które wychodza teraz - a może już sie przyzwyczaiłem?

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Skoda Fabia, oglądali także

Dowiedz się więcej o Skoda Fabia

Przeczytaj o Skoda Fabia

Skoda Fabia 1.2 TSI - przyzwoity kompan
Skoda Fabia 1.2 TSI - przyzwoity kompan Skoda po raz kolejny bije w Polsce rekordy sprzedaży. Od stycznia do maja tego roku zarejestrowano w naszym kraju prawie 21 tysięcy nowych aut czeskiej marki. Dużą część sprzedaży Skody stanowi Fabia. Czy może zaskoczyć nas samochód istniejący w opisywanej wersji na rynku, z niewielkimi zmianami, od 7 lat? Widoczny, co jest tylko niewielką przesadą, na niemal każdym rogu? Okazuje się, że jak najbardziej. "Zaskoczenie", tak właśnie nazwałem testowaną Fabię 1,2 TSI w wersji Elegance Plus.

Skoda Fabia - zobacz filmy

Skoda Fabia 1 2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h
Skoda Fabia 1 2 TSI 105 KM - acceleration 0-100 km/h Pomiar przyspieszenia Skody Fabii z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM.
[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl
[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl Skoda Fabia to idealne auto dla oszczędnych, którzy potrzebują narzędzia pracy, typowego środka transportu. Wtedy to auto ma jak najbardziej sens. Ale czy sens pozostaje, gdy wybieramy topową wersję z najmocniejszym silnikiem benzynowym w palecie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania!
Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM - pomiar spalania
Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM - pomiar spalania Nasz kolejny pomiar spalania. Tym razem próbie poddaliśmy Skodę Fabię z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM. Zapraszamy do oglądania.

Liczba wpisów 190 068