Oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW 2003-2006

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW 2003-2006

~sebastian
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Zaznaczam idealnie nie dlatego, że auto jest idealne tylko dlatego, że idealnie sprawdza się w roli do jakiej zostało wyprodukowane. Samochód rewelacyjny pod względem spalania - myślę, że jest to jeden z najlepszych i najmniej paliwożernych silników diesla. Średnie spalnaie na poziomie 4,5 lita!!! Fakt , że nie jeździłem w miescie tylko jak już trasa mieszana, ale tak czy innaczej wynik świetny. Auto pojemne, duzy bagażnik, nie jest...
~Tatarata
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Po 6 latach jazdy moją Skodzianką jestem zadowolony z zakupu. Baaaardzo ekonomiczne auto, pojemny bagażnik, części eksploatacyjne tanie. Jedynie co to występują czasami problemy z ogrzewaniem, tj. przepala się rezystor dmuchawy (koszt 70 zł) no i ostatnio siłownik sterujący klapą regulacji temperatury dmuchawy. Występują też ogniska rudego, szczególnie przy progach
3,7
~lukasz
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Gdybym mieszkał w Polsce na bank kupiłbym inne auto. Ale w Norwegii jest zupełnie inny rynek no i tak wyszło... Ogólnie to jak już ktoś koniecznie chce to auto to raczej 1.9 niż 1.4 w polskich realiach. Oceniam dość rygorystycznie z pryzmatu aut z innych klas ale to w sumie udane auto. Można na nim polegać. No i OGROMNY bagażnik jak na tą klasę auta.
~m_jey@tlen.pl
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Autko doskonałe na miejskie warunki i krótkie trasy. Niezwykle ekonomiczne, przy tym nic nie tracące na dynamice. Proste, niezawodne. Lekkie w prowadzeniu. Łatwo zachować czystość (bez zbędnych \"zdobień\") deski rozdzielczej. Niestety jego główny minus - to mało komfortowe fotele. Przy siedzeniu powyżej 2h nie znam nikogo kto by nie wysiadł i nie odczuwał lekkiego dyskomfortu w plecach. Poza tym szczegółem, autko praktycznie świetne
3,8
~DS
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Auto bez fajerwerków. Typowy muł roboczy. Nie jest piękny ale robi swoje. W wersji 1,4 TDI auto raczej dla ludzi lubiących jeździć spokojnie. Pozwala na sprawne przyspieszanie do 100-120 km/h. Wystarcza to do bezstresowego wyprzedania pojazdów jadących z prędkością 100 km/h.
~Kaspi samochód słóżbowy
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Samochód pomimo kilku mankamentów całkiem fajny, jazda nie meczy, zużycie paliwa za duże ale... do przyjęcia, wersja kombi dość pakowna. Samochód bardziej rodzinny niż ........ do spokojnej jazdy, ale pozwalajacy bezpiecznie wyprzedzic kiedy zachodzi potrzeba

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~FABIAN
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
nic doi]dac nic ujac mysle ze w swojej klasie jest najciekawszym autem szczegoleni kombi jets pakowane i ma clakiem nezly wyglad polecam silnik 1.4 TDI jest wystarczajaco dynamicz i bardzo oszczedny pozdrawiam wszystkich wlascicieli FABI i tych ktorzy zamierzaja kupic
~Pierrro
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Małe auto ale super pakowne. W porównaniu do Toyoty corolli combi, skoda to super ekonomiczny wóz do bezpiecznego przemieszczania się. Toyota to ospały muł z mniejszym bagażnikiem i połowę droższa.
~adamk1@autograf.pl
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
bardzo dobry samochód i co najważniejsze bardzo ekonomiczny
~miroslaw
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
mam to auto 3-rok,ogolnie jestem b.zadowolony,gdyby nie ceny przegladow i te nieszczesne zarowki.
Skoda Fabia I Kombi