Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 80KM 2005-2007 - Oceń swoje auto

Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 80KM 2005-2007

z przebiegiem 81 000 km, wyprodukowany w 2006 roku
~kk
dodał ocenę 27.04.2010 20:40:19, jeździ tym autem niecały rok

Fajne, małe auto do miasta i czasem na trasy, spory jak na tę klasę bagażnik, przyjemnie się prowadzi, no i ta cena... Jak komuś nie wadzi brak "prestiżu" i szuka auta do codziennej jazdy (robię ok 6000-7000 miesięcznie) i nie potrzebuje do szczęścia zawrotnych prędkości i przyśpieszeń to polecam.

Mało mocy, pomijając jednak fakt, że to segment B to radzi sobie całkiem znośnie, niejedno Audi zostawiłem w tyle.

Brak zarzutów

OK

Kiepsko z tylną szybą, bez czujnika parkowania ciężko cofać.

Pomijając uciążliwy dostęp do uchwytu na napoje i umiejscowienia zapalniczki (mam krótki kabel do navi)to OK

Dla mnie OK

Pamiętajmy, że to segment B, jest w sam raz dla 4ech osób nawet na dłuższą trasę.

Słucham głośno radia więc nie narzekam.

miasto ok. 5,5L/100km, trasa zszedłem do 3L/100km, ale na A4 to ok. 11L/100km

OK

Nie narzekam, na razie zero kłopotów.

e narzekam, na razie zero kłopotów.

Spalanie 1.4 TDI 80KM 2005-2007

Diesel [l/100km]

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Jak na trzy cylindry radzi sobie bardzo znośnie

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Skoda Fabia, oglądali także

Dowiedz się więcej o Skoda Fabia

Przeczytaj o Skoda Fabia

Skoda Fabia 1.2 TSI - przyzwoity kompan
Skoda Fabia 1.2 TSI - przyzwoity kompan Skoda po raz kolejny bije w Polsce rekordy sprzedaży. Od stycznia do maja tego roku zarejestrowano w naszym kraju prawie 21 tysięcy nowych aut czeskiej marki. Dużą część sprzedaży Skody stanowi Fabia. Czy może zaskoczyć nas samochód istniejący w opisywanej wersji na rynku, z niewielkimi zmianami, od 7 lat? Widoczny, co jest tylko niewielką przesadą, na niemal każdym rogu? Okazuje się, że jak najbardziej. "Zaskoczenie", tak właśnie nazwałem testowaną Fabię 1,2 TSI w wersji Elegance Plus.

Skoda Fabia - zobacz filmy

Skoda Fabia Monte Carlo - sport czy szpan?
Skoda Fabia Monte Carlo - sport czy szpan? O Fabii powiedziano już chyba wszystko, ale wersja Monte Carlo skusiła nas do ponownego testu. Czy znaleźliśmy w tym aucie coś więcej, niż szpanerskie dodatki? O tak - znaleźliśmy sens Skody Fabii Monte Carlo!
[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl
[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl Skoda Fabia to idealne auto dla oszczędnych, którzy potrzebują narzędzia pracy, typowego środka transportu. Wtedy to auto ma jak najbardziej sens. Ale czy sens pozostaje, gdy wybieramy topową wersję z najmocniejszym silnikiem benzynowym w palecie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania!
Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM - pomiar spalania
Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM - pomiar spalania Nasz kolejny pomiar spalania. Tym razem próbie poddaliśmy Skodę Fabię z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM. Zapraszamy do oglądania.

Liczba wpisów 190 318