Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 80KM 2005-2007 - Oceń swoje auto

Skoda Fabia I Kombi 1.4 TDI 80KM 2005-2007

z przebiegiem 81 000 km, wyprodukowany w 2006 roku
~kk
dodał ocenę 27.04.2010 20:40:19, jeździ tym autem niecały rok

Fajne, małe auto do miasta i czasem na trasy, spory jak na tę klasę bagażnik, przyjemnie się prowadzi, no i ta cena... Jak komuś nie wadzi brak "prestiżu" i szuka auta do codziennej jazdy (robię ok 6000-7000 miesięcznie) i nie potrzebuje do szczęścia zawrotnych prędkości i przyśpieszeń to polecam.

Mało mocy, pomijając jednak fakt, że to segment B to radzi sobie całkiem znośnie, niejedno Audi zostawiłem w tyle.

Brak zarzutów

OK

Kiepsko z tylną szybą, bez czujnika parkowania ciężko cofać.

Pomijając uciążliwy dostęp do uchwytu na napoje i umiejscowienia zapalniczki (mam krótki kabel do navi)to OK

Dla mnie OK

Pamiętajmy, że to segment B, jest w sam raz dla 4ech osób nawet na dłuższą trasę.

Słucham głośno radia więc nie narzekam.

miasto ok. 5,5L/100km, trasa zszedłem do 3L/100km, ale na A4 to ok. 11L/100km

OK

Nie narzekam, na razie zero kłopotów.

e narzekam, na razie zero kłopotów.

Spalanie 1.4 TDI 80KM 2005-2007

Diesel [l/100km]

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Jak na trzy cylindry radzi sobie bardzo znośnie

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.4 TDI 80KM 2005-2007