Skoda Fabia I - Oceń swoje auto

lista silników Skoda Fabia I
Mniej

Podsumowanie 2008 ocen tego auta

Oceny Skoda Fabia I

2% gorzej niż w segmencie Auta male (3,97)

autodna

Lista 2008 ocen

dodano 11.03.2005 przez

Na moją ocene układu jezdnego ma skrzypienie zawieszenia i chrobotanie przy hamowanie (szczególnie w zimie) Poza tym bardzo dobrze trzyma się drogi i zakętów. Twarde zawieszenie jest w moim guście. Jeśli ktość zna przyczynę, proszę o podpowiedź - będę bardziej stanowczy w serwisie, bo jak narazie to tylko smaruja smarują i dalej to samo! Z Duzej Góry Wielkie Dzieki! Pozdrawiam wszyskim skodziarzy! Jacek

dodano 25.04.2009 przez

Za tą cenę fantastycze autko :) Ma duszę, co nie zawsze jest na plus w przypadku samochodu. Co ciekawe, poprzednia Skoda - Favorit również miała swoje pomysły na życie, ale zostałem wtedy przy tej marce. Nie licząc wymienionych usterek, auto sprawuje się względnie niezawodnie, a w prowadzeniu jest bardzo przyjemne :) Jestem zmuszony kupić coś większego, ale FABIA ZOSTAJE W RODZINIE - stanie się autem żony...

dodano 21.05.2008 przez

moja ślubna kupiła bo jej mechanik doradził przesiadke z seicento , teraz juz wiemy dlaczego -bedzie nial stałą klientke :(......reszta do brzydkie plastiki i tapicerka , i o dziwo drogie czesci zamienne sygnowane przez VW , które trzeba czesto wymienia ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,poczciwy SEJ był mniej kłopotliwym wynalazkiem ,jesli ilosc awari wkrotce sie niezmniejszy to zakoczymy przygode z MLADA BOLESLAV :(((((

dodano 09.01.2005 przez

Auto w swojej klasie dobre i tanie , słaby serwis np.w Szczecinie, z czym nie pojedziesz, usłszysz tak ma być,za takie pieniądze czego się Pan spodziewał.Nie podoba mi się również to,że w serwisie zabierają auto na warsztat bez możliwości oglądania jak i co robią przy mojej przecież własności. Słaby lakier (metalik),srtasznie porysowany,to samo dotyczy przedniej szyby,choć staram się jej nie skrobać.

dodano 14.04.2012 przez

Jeśli egzemplarz jest zadbany i również wy będziecie od niego dbać - posłuży długo i odwdzięczy stosunkowo dobrą niezawodnością oraz komfortem. Usterki jak w każdym samochodzie, ale wg mnie i tak występują rzadziej niż u innych, a koszty napraw nie są wygórowane. Samochód wygodny, silnik elastyczny i ekonomiczny (jeśli umiecie jeździć ekonomicznie, bo jeśli nie - nawet hybryda będzie dużo palić).

dodano 15.07.2003 przez

Jestem b. mile zaskoczony. Przed kupnem dużo czytałem o Fabii dobrych opinii ale nie sądziłem że jest aż tak dobrze. Przede wszystkim podoba mi się cichy i elsatyczny silnik, pewny i komfortowy układ jezdny i dobry standard wykończenia. Do tego dochodzi ogromny i pakowny bagażnik, znakomite wyposażenie (klima, szyby przod/tyl, halogeny, lusterka, ABS/ASR/EBD) i naprawdę atrakcyjna sylwetka. Naprawdę polecam.

dodano 08.01.2002 przez

drązki i gumy stabilizatorów przednich praktycznie trzeba wymieniac co 30 000km, twierdza ze to wina dróg ale, ja jestem innego zdania po 50 000 km generalny remont skrzyni biegów, zaczyna sie nie pozornie od malutkich problemów ze zmiana biegow, nie słuchajcie w serwisie ze to wina bo samochód jest zimny i ze tak ma byc, zalezy im na tym zeby przetrwac okres gwarancji, a pózniej was skasuja odpowiednio

dodano 07.10.2005 przez

gdyby nie beznadziejny lakier, cieniutkie zawieszenie,drbiazgi niedopracowane,duże spalanietoby było nie głupie auto. za bardzo przereklamowane jak towary w supermarketach których termin sie już kończy a chciałem kupić auto nowoczesne a nie bubla. Myślałem że o jego problemach będe myślał po 10 latach z tą myślą kupiłem go w salonie a niesprowadziłem z Niemczech który by jeździł bokiem

dodano 26.08.2005 przez

Fatalny autoryzowany serwis Skody na terenie całej Warszawy. Faceci ledwo wiedzą ile trzeba wlać oleju silnikowego przy wymianie. Reszta, o ile komputer nie wskaże im awarii, to kompletna kaplica. Materiały i części konstrukcyjne dobrej jakości. Pierwsza wizyta w ASO burzy ten obraz (nadal króluje młotek i przecinak).Toporne zawieszenie i czołgowaty ale dynamiczny silnik. Bagażnik w sedanie pojemny.

dodano 15.04.2004 przez

MIałem mozliwośc kupienia na firmę to autko wieć zaszalałem - 4 poduchy, ABS, klima, cz, eszyby, alaram itp.Poważe zastrzeżenie do producenta to to, że do automatu, klimi można kupić jedynie silnikl 75 KM, a nie 100 KM też 1,4 16V. Jeżeli taki silnik będzie montowany do automatu, to będzie OK. W Alpach przy pełnym obciązeniu "trzeba go popychać", bo wyprzedzi ją na wzniesieniu krowa milka.