Skoda Fabia I - Oceń swoje auto

Diesla Diesla
Ukryj

Podsumowanie 1964 ocen tego auta

Oceny Skoda Fabia I

1% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

Lista 1968 ocen

dodano 09.01.2005 przez

TO DOBRY SAMOCHÓD,EKONOMICZNY ALE SERWIS W SZCZECINIE DO BANI,NIE ZNAJA SIE,NIE ZAKLADAJCIE U NICH INSTALACJI GAZOWEJ BO SIE NIE ZNAJA,UCZA SIE NA KLIENTACH(MASAKRA,NO NIE?) PRZEGLADY TAK JAK W KAZDYM AUCIE NIEZBYT TANIE.WKURZA MNIE TO ZE KAZA MI SIEDZIEC NA SALONIE PIC WODE A ONI COS TAM GRZEBIA W AUCIE I CZLOWIEK NIC NIE WIDZI.NAPRAWDE SERWIS GOWNO WARTY-PORAZKA SWIATA.ALE IM POJECHALEM-ALE TO PRAWDA.

dodano 08.03.2010 przez

Jedno z lepszych aut do codziennej jazdy miejskiej, jeździłem nim również w trasy i też się sprawdziło, chociaż podczas wyprzedzania śmierć zagląda nam prosto w oczy :). Z zewnątrz nie wydaje się duże ale wnętrze jest przestronne jak na ogólne gabaryty samochodu. Auto prowadzi się bardzo dobrze przy "codziennych" prędkościach. Dużym plusem są tanie, łatwo dostępne części zamienne oraz eksploatacyjne.

dodano 09.01.2005 przez

Auto w swojej klasie dobre i tanie , słaby serwis np.w Szczecinie, z czym nie pojedziesz, usłszysz tak ma być,za takie pieniądze czego się Pan spodziewał.Nie podoba mi się również to,że w serwisie zabierają auto na warsztat bez możliwości oglądania jak i co robią przy mojej przecież własności. Słaby lakier (metalik),srtasznie porysowany,to samo dotyczy przedniej szyby,choć staram się jej nie skrobać.

dodano 17.05.2004 przez

mam ja dopiero od niecalych dwoch miesiecy ale jak dotad nie moge nazekac po 3000 tys kilometrow wymienilem olej w serwisie moglo byc troszke taniej to moja druga skoda w zyciu pierwsza byla favoritka na ktora nie nazekalem mam nadzieje ze fabia tez bedzie mnie wozic bezawaryjnie jeszcze jedno bardzo jestem zadowolony z serwisu profesjonalna obsluga po tym co przezylem z fiatem roznica piorunujaca!!!

dodano 26.08.2005 przez

Fatalny autoryzowany serwis Skody na terenie całej Warszawy. Faceci ledwo wiedzą ile trzeba wlać oleju silnikowego przy wymianie. Reszta, o ile komputer nie wskaże im awarii, to kompletna kaplica. Materiały i części konstrukcyjne dobrej jakości. Pierwsza wizyta w ASO burzy ten obraz (nadal króluje młotek i przecinak).Toporne zawieszenie i czołgowaty ale dynamiczny silnik. Bagażnik w sedanie pojemny.

dodano 14.04.2012 przez

Jeśli egzemplarz jest zadbany i również wy będziecie od niego dbać - posłuży długo i odwdzięczy stosunkowo dobrą niezawodnością oraz komfortem. Usterki jak w każdym samochodzie, ale wg mnie i tak występują rzadziej niż u innych, a koszty napraw nie są wygórowane. Samochód wygodny, silnik elastyczny i ekonomiczny (jeśli umiecie jeździć ekonomicznie, bo jeśli nie - nawet hybryda będzie dużo palić).

dodano 15.04.2004 przez

MIałem mozliwośc kupienia na firmę to autko wieć zaszalałem - 4 poduchy, ABS, klima, cz, eszyby, alaram itp.Poważe zastrzeżenie do producenta to to, że do automatu, klimi można kupić jedynie silnikl 75 KM, a nie 100 KM też 1,4 16V. Jeżeli taki silnik będzie montowany do automatu, to będzie OK. W Alpach przy pełnym obciązeniu "trzeba go popychać", bo wyprzedzi ją na wzniesieniu krowa milka.

dodano 07.10.2005 przez

gdyby nie beznadziejny lakier, cieniutkie zawieszenie,drbiazgi niedopracowane,duże spalanietoby było nie głupie auto. za bardzo przereklamowane jak towary w supermarketach których termin sie już kończy a chciałem kupić auto nowoczesne a nie bubla. Myślałem że o jego problemach będe myślał po 10 latach z tą myślą kupiłem go w salonie a niesprowadziłem z Niemczech który by jeździł bokiem

dodano 10.08.2001 przez

Moje oceny mówią same za siebie, jak można w ciagu niespełna roku 11 razy być na serwisie - średnio raz w miesiącu. Nie wiem czy mam pecha i trafilem na poniedziałkowy egzemplarz ? Słyszałem opinie, że Fabia jest samochodem na którym testuje sie podzespoły przed wypuszczeniem nowego Polo. Ja właśnie tak się czuje, jak królik doświadczalny. Wczoraj znowu samochód odmówil posłuszeństwa :((

dodano 07.06.2005 przez

nie najlepiej ale całość ratuje konstrukcja. 2 lata temu najechał na mnie jakiś wariat w firmowym samochodzie - podwozie złamało się w dwóch miejscach , cały tył do wymiany. Samochód spisał się rewelacyjnie. wyszedłem bez szwanku, całą energie pochłonął wzorowo. To dało mu duży plus. bezpieczeństwo to jest to na czym nie warto oszczędzać, ten spisał sie w tym momencie tak jak trzeba.