Skoda Fabia I - Oceń swoje auto

lista silników Skoda Fabia I
Mniej

Podsumowanie 2002 ocen tego auta

Oceny Skoda Fabia I

1% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

autodna

Lista 2002 ocen

dodano 15.07.2003 przez

Jestem b. mile zaskoczony. Przed kupnem dużo czytałem o Fabii dobrych opinii ale nie sądziłem że jest aż tak dobrze. Przede wszystkim podoba mi się cichy i elsatyczny silnik, pewny i komfortowy układ jezdny i dobry standard wykończenia. Do tego dochodzi ogromny i pakowny bagażnik, znakomite wyposażenie (klima, szyby przod/tyl, halogeny, lusterka, ABS/ASR/EBD) i naprawdę atrakcyjna sylwetka. Naprawdę polecam.

dodano 08.01.2002 przez

drązki i gumy stabilizatorów przednich praktycznie trzeba wymieniac co 30 000km, twierdza ze to wina dróg ale, ja jestem innego zdania po 50 000 km generalny remont skrzyni biegów, zaczyna sie nie pozornie od malutkich problemów ze zmiana biegow, nie słuchajcie w serwisie ze to wina bo samochód jest zimny i ze tak ma byc, zalezy im na tym zeby przetrwac okres gwarancji, a pózniej was skasuja odpowiednio

dodano 10.08.2008 przez

co tu dużo pisać; gdyby rozpatrywać ten samochód bez porównywania z innymi markami w tym segmencie...JEST ŹLE; jeśli kupowałeś nową "jedynkę" to wiesz ile kasy straciłeś (zwłaszcza, że nie każdego w dzisiejszych czasach stać na całość gotówką, tak więc raty = porażka); przez pierwsze 50 tyś jest ok wszystko jakoś się trzyma ale potem zaczynają się problemy (mimo regularnych przeglądów) ale o tym niżej...

dodano 17.12.2007 przez

Chociaż Fabia nie jest za piękna i często czytam i słyszę opinię, że się psuje i jest zawodno, to jednak nie mogę podzielić tej opinii. Wygląd to wiadomo sprawa subiektywna, ale jeśli chodzi o niezawodność to z moją skodą jest naprawdę nieźle! Poza tym koszty utrzymania są nie wygórowane i jeździ się bardzo przyjemnie - świetne zawieszenie. POLECAM Fabię 1.4 MPI (jednak 1.2 HTP już nie bo to inna bajka!)

dodano 09.08.2004 przez

j.w. Za 35 000 zł to Punto w tej klasie - tego bym nie kupił. Kupił mój ojciec i po 1 mies. wymieniał uszczelkie pod kapą bo ciekł olej. Kopał go prąd w kierownice załązył coś tam, oraz założył chlapacze za kołami bo strasznie leciało na całe auto. Ale w symie niewiem czy następnym autem też będzie skoda, naprawde. Tym bardziej że np. przy octavi ceny zbliżają się do inych aut z tego segmentu np. focusa.

dodano 09.01.2005 przez

TO DOBRY SAMOCHÓD,EKONOMICZNY ALE SERWIS W SZCZECINIE DO BANI,NIE ZNAJA SIE,NIE ZAKLADAJCIE U NICH INSTALACJI GAZOWEJ BO SIE NIE ZNAJA,UCZA SIE NA KLIENTACH(MASAKRA,NO NIE?) PRZEGLADY TAK JAK W KAZDYM AUCIE NIEZBYT TANIE.WKURZA MNIE TO ZE KAZA MI SIEDZIEC NA SALONIE PIC WODE A ONI COS TAM GRZEBIA W AUCIE I CZLOWIEK NIC NIE WIDZI.NAPRAWDE SERWIS GOWNO WARTY-PORAZKA SWIATA.ALE IM POJECHALEM-ALE TO PRAWDA.

dodano 08.03.2010 przez

Jedno z lepszych aut do codziennej jazdy miejskiej, jeździłem nim również w trasy i też się sprawdziło, chociaż podczas wyprzedzania śmierć zagląda nam prosto w oczy :). Z zewnątrz nie wydaje się duże ale wnętrze jest przestronne jak na ogólne gabaryty samochodu. Auto prowadzi się bardzo dobrze przy "codziennych" prędkościach. Dużym plusem są tanie, łatwo dostępne części zamienne oraz eksploatacyjne.

dodano 09.01.2005 przez

Auto w swojej klasie dobre i tanie , słaby serwis np.w Szczecinie, z czym nie pojedziesz, usłszysz tak ma być,za takie pieniądze czego się Pan spodziewał.Nie podoba mi się również to,że w serwisie zabierają auto na warsztat bez możliwości oglądania jak i co robią przy mojej przecież własności. Słaby lakier (metalik),srtasznie porysowany,to samo dotyczy przedniej szyby,choć staram się jej nie skrobać.

dodano 17.05.2004 przez

mam ja dopiero od niecalych dwoch miesiecy ale jak dotad nie moge nazekac po 3000 tys kilometrow wymienilem olej w serwisie moglo byc troszke taniej to moja druga skoda w zyciu pierwsza byla favoritka na ktora nie nazekalem mam nadzieje ze fabia tez bedzie mnie wozic bezawaryjnie jeszcze jedno bardzo jestem zadowolony z serwisu profesjonalna obsluga po tym co przezylem z fiatem roznica piorunujaca!!!

dodano 26.08.2005 przez

Fatalny autoryzowany serwis Skody na terenie całej Warszawy. Faceci ledwo wiedzą ile trzeba wlać oleju silnikowego przy wymianie. Reszta, o ile komputer nie wskaże im awarii, to kompletna kaplica. Materiały i części konstrukcyjne dobrej jakości. Pierwsza wizyta w ASO burzy ten obraz (nadal króluje młotek i przecinak).Toporne zawieszenie i czołgowaty ale dynamiczny silnik. Bagażnik w sedanie pojemny.