Oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW od 2007

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW od 2007

~voy
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
trzeba powiedzieć sobie jedno - z tego samochodu, zwłaszcza z trzycylindrowym TDI, porsche to nie będzie, za to jeżeli ktoś szuka prostego i taniego w eksploatacji samochodu, dobrze trafił. Może to i prawda, że skody są nudne, ale za to mile uśmiecham się, jak otrzymuję z serwisu telefon, czy aby umówić mnie na wizytę, czy mam do założenia zimowe opony, bo to już listopad (!!! - zero żartów - polecam dealera skody w Pszczynie) ... i dostaję...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Auto przejechało przez 6 lat 300 tys. Z grubszych rzeczy padł moduł komfortu i urwała się wiązka sterownicza do drzwi. Przy 250 tys. wymieniłem sprzęgło. Poza tym reszta bez problemu pokonała ten dystans, silnik mocny jak dzwon, chyba dopiero się dotarł, bo nabrał dynamiki o ile można o tym mówić przy 80 KM. Poza tym reszta to sprawy eksploatacyjne.
3,7
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Ogólnie auto przystępne cenowo, dość dobrze wykonane, po 4 latach nie ma ognisk korozji, silnik jest elastyczny i niezawodny, nie ma w nim przecieków, poważniejszych awarii. Niestety cały obraz psuje zawieszenie, które jest dość kosztowne. Auto serwisowane cały czas w ASO, każdy przegląg to faktura na minimum 1 tys. zł, zawsze jest coś do wymiany. Ale to auto służy mi do pracy, codziennie robi 150-200 km. Od początku sam je użytkuję i nie...
3,5
~...
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Generalnie samochód spełnia oczekiwania małego auta miejskiego. Silnik pomimo tragicznej kultury pracy jest dość ekonomiczny. Dynamika wystarcza tylko do miasta. Ma klimatyzację, radio. Nie spodziewałem się niczego więcej po tym samochodzie i tak też jest w rzeczywistości.
~jacob7800
3,2
~Weronika
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Poprostu masakra! Auto mam od 3 miesięcy i dwa razy było cholowane na lince. Poprostu w pewnym momencie nie chce zapalić i niewiadomo dlaczego. Wiec nie polecam, nie mozna liczyć na ten samochod wsiadajac mam zawsze obawy czy odpali. Okazało sie że czujnik wału uległ zabrudzeniu i po wyczyszczeniu dzialala miesiąc i ponownie nie zapaliła. Nie polecam jestem strasznie zawiedziona tym autem. Zamiast toyoty zakupiłam Skodę duże rozczarowanie.... (Bezawaryjność (poważne usterki))
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia II Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
6,1
~Maros
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
na drodze nigdy nie stanął, zresztą żadnych poważniejszych usterek nie miał, które mogłyby go za zatrzymać. Oprócz zawieszenia, które dość dobrze znosi nasze drogi, to nie można narzekać (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,8
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
Glosny jak ciagnik, kiepsko wyciszony w srodku, na poczatku bierze troche oleju, pozniej sytuacja sie uspokaja. Kultura pracy tragiczna. (Silnik)
2,9
~todzio 1234
Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW
po wlaczeniu klimatyzacji to juz niema sily sie podzwignac. (Silnik)
4,1
~jan