Oceny Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW od 2010

Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW od 2010 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW od 2010

2,9
~autopasje
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Kupiłem samochód NOWY i po roku zaczęły mi się blokować PASY BEZPIECZEŃSTWA. Żeby zapiąć pas trzeba było mieć 2 minuty dodatkowe... Na pas od skody czekałem 3 lata po 3 latach zadzwoniłem i mi powiedzieli że pas powinien za około pół roku dojść... no ale w końcu doszedł. Po kolejnym roku użytkowania samochód zaczął wchodzić na za wysokie obroty klima odgrzybiana co roku itp ale wali od niej jak na wsi od nawozu ! w serwisie robione było nowe...
4,1
~psawik
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Auto bez szału, ale w miare niezawodne. Taki samochód do jeżdżenia. Spodziewałem się tylko mniejszego spalania. W tej cenie to najlepszy wybór jeśli chce się mieć auto bez niespodzianek, bezwypadkowe auto z nieprzekręconym licznikiem.
~wyzli
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
fajne male autko, daje rade po miescie i na trasie! kupione dla zony do dowozenia dzieci do szkoly/przedszkola. ogolnie polecam, na pewno lepszy wybor niz Polo, jezeli chce sie kogos wozic z tylu.
3,8
~Użytkownik Fabii
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 90KM 66kW
Całkiem fajne autko, silnik daje możliwości sprawnego przemieszczania się na trasie i jest oszczędny. Polecam w wersji co najmniej Style, bo dożo lepiej się prezentuje zwłaszcza na kołach 15.
Skoda Fabia II Hatchback Facelifting