Oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2007

Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2007

~Leszek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam okazję podzielić się z innymi opinią o samochodzie którego już nie mam a którym jeździłem ponad trzy lata. Sprzedałem tylko dlatego , że zachciało mi się nowszego samochodu (zaznaczam , że nie kupiłem skody) . Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem . Na początku jednak odniosę się do opinii innych użytkowników o skodzie oktavia ale nie tylko. Nie rozumiem jak można oceniać samochód po oponach ! Przecież opony to część eksploatacyjna i tylko od...
~Krzysiek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżdżę tą wersją Octavii (produkcja listopad 2007) od 14 miesięcy jako przedstawiciel. Oprócz bieżących przeglądów, lania ropy do baku i sprawdzania ciśnienia w oponach, nie robię przy tym aucie zupełnie nic. Przejechałem ponad 60 tys km, nie oszczędzając go zbytnio, nie uciekając przed dziurami w drodze i dociskając pedał gazu zawsze do dechy - kiedy tylko się dało. Pomimo to spalanie jest w normie - średnio od nowości - prowadzę dokładne...
~Wojo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto kupiłem przy przebiegu 295ty. 2015 od pierwszego właściciela. Sądziłem, że będę musiał więcej włożyć na naprawy i tu miłe zaskoczenie. auto do tej pory nie staneło w drodzę, nie było poważnych nieplanowanych napraw.
~Michał
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko było by ok, gdyby nie te blachy. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Skoda dała CIAŁA jeśli chodzi o blachy po którymś tam roku, znajomi mają skody z przed ok. 2003 roku i w ogóle nie narzekają na rdzę!. Brak ocynku który spowodował że po 10 latach wychodzi ruda na progach, drzwiach i dachu nad przednią szybą!.
3,7
~tomek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie samochód trwały, tylko koszty serwisu po dłuższym i intensywnym użytkowaniu powalają. Jeżdżąc normalnie na co dzień 200-300km, o "słynnym" spalaniu tdi na poziomie 5l można tylko pomarzyć, realne to 6-6.5l.
~markos73
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Kupiłem Skodę bo miała być prawie jak VW GOLF, ale prawie robi sporą różnicę, co nie oznacza, że samochód jest kiepski. Samochód jest bardzo praktyczny. Duży pojemny bagażnik, niestety w tej wersji nadwozia , szczególnie jeśli wcześniej jeździło się kombi, zdarzają się sytuacje problemowe. Auto jest stosunkowo tanie w eksploatacji i to bez przesadnej oszczędności na materiałach eksploatacyjnych, jednocześnie jest bardzo trwałe i świetnie...
3,1
~muzyk artysta
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
przeciętne auto, posiadam od nowości 175 tys .km Okropny ASO- Sinclan Bis w Zakręcie, stanowczo nie polecam Już nigdy nie będę jeżdził Wolkswagenem czy skodą,jak też nigdy moja noga nie pojawi się w ASO ..
~kamilcza14
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
skoda jest to dobry samochód dla ludzi,którzy robią duże przebiegi.Ja swoją skodę kupiłem z przebiegiem 178000km ale to nie była prawda ona miała ok 400000km licznik był cofany silnik i tak chodził dobrze.Samochodem jeździła moja żona i to był błąd bo go zniszczyła.Turbina padła od niechłodzenia bo niechciało się jej.Wtryski od złego paliwa.Sprzęgło od zużycia,koło dwumasowe też.Pali bardzo mało 5l/100km
~jaco
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Duże słowa uznoania dla SKODY i dla mojej skromnej osoby. Siedem lat, trzysta tyś przebiegu bez prawie żadnej awarji. Kto dba ten ma!!! Przeglądy wg swskazań, żadnych zaiedbań, filtry, oleje, rozrząd i na razie tylko lać paliwo i spokojnie jechać do celu. Jest jedna wada tego autka, a mianowicie miejsce z tyłu dla dorosłej osoby, a właściwie jego brak.
4,1
~kylo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Skodą jeżdżę od 9 miesięcy. Przejechałem dotychczas 23 tysiące kilometrów, zarówno po mieście jak i na trasach, i jak na razie jestem zadowolony. Silnik pali malutko i ma dobre osiągi. Auto sprawdza się zarówno przy dojazdach do pracy jak też i na długim wakacyjnym wyjeździe. Jak na razie nie rujnuje też kieszeni kosztami napraw. Generalnie uważam że to dopracowane auto o niewielu wadach.
Skoda Octavia I Hatchback