Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Hatchback

ALEX, 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2005
Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2007 - Oceń swoje auto
do doskonałe auto dla rodziny i dla firmy.Jest ekonomiczne ,przestronne, i bardzo bardzo reprezentacyjne zwłaszcza w wersji elegance jaką posiadam.Wygoda jazdy sprawia że nawet jednorazowe pokonanie 1600 km nie stanowi problemu i nie nabawimy sie bólu pleców.Mało pali. w mescie 6,3 a na trasie przy autostradowych predkosciach do 150 km/h 5,5l na 100km.rewelacyjne przyspieszenie jak na dieslla ok. fakt pompowtryski słychac zwłaszcza jak silnik jest zimny ale to mija zaraz po rozgrzaniu.Swietna skrzynia biegów bardzo dobrze dobrany mały skok i precyzja zestrojenia lepiej jak w vw.Kufer to klasa sama dla siebie. Jeszcze nie udało mi sie w całosci go zapakowac.Dla porównania sasiad ma lagune 2 i pod wzgledem ładownosci nie ma szans.Dodatki... hmm to juz kwestia zasobnosci portfela ale nie jest zle jak na wersje elegance standart b. wysoki wiem tez ze biedniejsze wercje nie pachna gołoscia jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.Na koniec usterki a własciwie ich brak raz przepalona zarówka xenonu mały problem z drzwiami lewe tylne i raz wymieniony drązek kierowniczy początkowe problemy z radiem skoda stream audio i to własciwie tyle.ponad 80000tys i tylko tyle rewelacja niesamowite.Tylko lac ON i w droge POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM TO SYMPATYCZNE AUTO
Skoda Octavia I Hatchback