Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Kombi

Zygmunt Wł., 9 lat temu
Silnik 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Rok produkcji 2009
Skoda Octavia II Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : super dieselek, baz wad trwały i bezawaryjny
Samochodzik kupiłem oczywiście sprowadzony Przez 2 lata jeździłem bardzo dużo , ponieważ w tym czasie miałem dużo roboty i jazd praktycznie po całej Polsce - czyli na zakończenie tego roku na liczniku było nieco ponad 140 tys. km przebiegu . Ten samochód jest jakościowo dobry ,( ale z tych tutaj na forum opinii należy wyłączyc opinie negatywne- ponieważ piszą pewnie pajace które swoje złomy nie mogą sprzedać to narzekają na skody octavie... każdy człowiek który choć troszkę interesuję się motoryzacją zapewne słyszał kiedyś gdzieś ,że skody są dobrymi autami...wnętrze samochodu ; tapicerke, wszystkie elementy plastikowe, klamki są wykonane z dobrych, odpornych materiałów odpornych na zniszczenie, materiałów pochodzących z volkswagena, tapicerka w moim egzemplarzu wogóle nie poniszczona jakby ten samochód przejechał tylko 50 tys. km , zarówno na siedzeniach jak i na tapicerkach bocznych nie ma oznak zużycia , bardzo ładne , klamki jak nowe , błyszcząca deska rozdzielcza od strony pasażera i kierowcy najprawdopodobniej jeszcze długo będzie jak nowa. Wszystkie te zalety łączą się z bardzo trwałym, sprawdzonym silnikiem 1.9 tdi , dzięki czemu można śmiało omijać szerokim kołem serwisy Skody i serwisować auto na własną rękę bez obaw...Zawieszenie też miło zaskoczyło- wszystko jak w najlepszym porządku nic nie stuka nic nie puka i nie skrzypi, ogromny bagażnik kombi - można przewieść praktycznie wszystko na wakację z dużą rodziną, problemem jest znalezienie dobrego używanego egzemplarza- dużo jest aut na rynku sprowadzonych i krajowych- przeważnie to są auta wyjeżdżone albo po pierwszym tłoczeniu- a takie od pierwszego właściciela albo chociaż od osoby prywatnej - to jest rzadkość, swoją skodę kupiłem nie w takim kolorze jakim chciałem .. :-)...ale jest bardzo dobra. Polecam auto jest wygodne duże i nie zawodne , idealne dla dużej rodziny , małe spalanie a jest dynamiczne. Mi spala w trasie 4,5 przy 130-140 km / h . Po mieście 5,6 litra na setkę . Dużo tanich części zamiennych ( do tej pory nie przydały się ale na przyszłość warto o tym wiedzieć ) sprawdzone auto produkowane od wielu lat bez wad fabrycznych, dobry porządnie zrobiony samochód na lata, POLECAM.
super oszczędny i bezawaryjny, najlepszy dieselek
super
wszystko jak należy
jak na kombi to dobrze
super
klimatronik działa doskonale
super dużo miejsca
bardzo dobre
tanio
jak się znajdzie dobre autko to super,
brak
brak