Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Kombi

antonib@tlen.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Skoda Octavia II Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Kupując auto dopłaciłem około 3,5 tys za radio AUDIENCE plus SUPER AUDIO...pieniądze wyrzucone w błoto!!! O ile CD gra poprawnie to sekcja tunera FATALNIE!!! Od następnego dnia po zakupie reklamuję radio. Początkowo próbowano coś tam przeprogramowac, później czekałem kilka miesięcy na wymianę. Dopiero po ostrym piśmie wymieniono cały zestaw grający....NO I TO SAMO!!! dżwięk na poziomie radia SAFARII z lat 80 w Polonezie.... Kolejne moje reklamacje.... no i w tych dniach dostałem pismo z Skoda Auto Poland, że na początku pździernika zostanie wymienione oprogramowanie.... czyli Skoda przyznała się do tego, że wypuściła bubla. Zobaczymy jaki bedzie efekt tych zmian.
po "czipie"ocena wzrasta na 5
DSG to jest to!!! super!!! wielka wygoda, a przytym osiagi i spalanie praktycznie bez zmian w prównaniu z skrzynia tradycyjna. Można róniez jeździc bardzo ostro!!!
bardzo dobre zawieszenie, elektronika nie przeszkadza
bardzo dobra, pomagają też czujniki z przodu i tyłu które słychać, a także widać na wyświetlaczu radia
typowy układ jak w VW...czyli wzorowo, prosto i funkcjonalnie
dwustrefowy Climatronic nie trzeba nic więcej
jest o´k..nawet sporo miejsca z tyłu
bardzo dobrze wyciszone wnetrze, przy 130km/h można spokojnie rozmawiać. Nie wiem co będzie w zimie...przecież to pompowtryskiwacze
średnio 6.0l/100km, przy bardzo spokojnej jeździe można osiagnąć 4,5l/100km. Natomiast przy dynamicznej i szybkiej jeździe spalanie jest na poziomie 7,5l/100km
auto kosztowało ponad 100tys - czyli sporo, ale jest bardzo dobrze wyposażone
narazie bez awarii ALE PATRZ PONIŻEJ !!!
nie było usterek
Skoda Octavia II Kombi