Oceny Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW 2010-2015

Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW 2010-2015

~andrzej_czajkowski
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Samochód jak dla mnie bardzo funkcjionalny, wyjmowane tylne siedzenia, możliwość przesuwania siedzień w poprzek auta , przewoziłem w nim szase dwudrzwiową , biurko..dał radę ..mam wersję z klimatyzacją, przeszklonym dachem ( w sumie bajer) oraz przyciemnianymi szybami. na gazie jeżdzę już ponad 150 tyz km. Montowany w serwisie LANDI RENZO, wymieniłem niedawno wtryski, przycisk do wyaczania gazu się zepsuł ale mi to nie preszkadza :). Do...
~Krzysiek
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Samochód jest udaną i przemyślaną konstrukcją. Serdecznie polecam go z normalnym silnikiem benzynowym bez turbo (ja mam 1.4 85km). Naprawdę daje radę jako samochód rodzinny dla rodziny 2+2 na codzienne dojazdy w mieście i wakacje kilka razy w roku na terenie kraju (dojazd 300km). Na dłuższe trasy przydałby się mocniejszy silnik. Miejsca w środku nie brakuje. Duży plus za regulację tylnych siedzeń - można dzieciom opuścić oparcia do spania oraz...
~kuka
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Samochód dla mnie jest rewelacyjny, posiada wszystkie cechy rodzinnego samochodu. Jest przestronny, ma pojemny bagażnik, wygodny i łatwy w obsłudze i przede wszystkim tani w eksploatacji, średni koszt 100km to niecałe 22 zł! Sam długo wahałem się, czy dobrą decyzję podjąłem, ale teraz wiem, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze. Polecam szczególnie z LPG fabrycznym, jest naprawdę super!
~www.agencjaufo.pl
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Pomimo pewnych drobnych niedociągnięć (a raczej nieprzemyślanych wg mnie rozwiązań konstrukcyjnych), o których wspominałem jestem bardzo zadowolony z Roomstera. Polecam go wszystkim, którzy poszukują niedrogiego samochodu o ponadprzeciętnych możliwościach. Szczególnie mam tu na myśli zdolność do przewożenia prawie wszystkiego, co w danej chwili trzeba przewieźć, a oprócz tego doskonale spisuje się jako auto rodzinne.
~Rev
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Przyzwoita fura do wszystkiego. Pakowna oszczędna, prosta w budowie, dość wygodna.
3,4
~Mariusz
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Generalnie fajnie się jeździ i ciężko się zdecydować na zmianę, ale bossy z poznania bardzo zachęcają do zmiany na inną markę
Dziennik kosztów dla Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
8,3
3,3
~Niezadowolony
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Zawieszenie ( przednie amortyzatory ) słychać stukanie po przebiegu ok. 3000 km. W serwisie tego jeszcze nie słyszą ?
3,3
~Auda
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Konkluzja prosta. Na trasę nadaje się jak świnia do zaprzęgu. Jeśli ktoś wozi dzieci do szkoły i na zakupy jest ok. O wyglądzie się nie dyskutuje.
~Rev
~Marek
Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jak dla mnie jest ok. Gdy kupowałem, czytałem opinię, że jest głośny. Nie czuję tego. (Silnik)
Skoda Roomster Mikrovan Facelifting