Ocena kierowcy - Skoda Superb I

Corra, 16 lat temu
Silnik 1.8 T 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Skoda Superb I 1.8 T 150KM 110kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Polecam każdemu!!a poza tym: auto, które by mieć wypas (tempomat, podgrzewane fotele przód/tył, radio mp3 i wejście usb, okno w dachu, skóra, kierownica wielofunkcyjna uncewajte uncefort - trochę kosztuje, ale znaczek milutko chowa koszty:-) By mieć Audi 6/8 300 koła niewyjęte a tu...<<>> cmok. I w długich trasach - trzyyyma asfalt, czuć tą żabę przy 150++. No limuzyna-) Jedyna wada: telewizora nie przewiwziesz-chyba żeby lcd:-) ale to w końcu salonka... jadąc, żałuje się, że kocham jazdę, bop tu prosi się mieć swego kierowcę bo chciałoby sie spróbować jak to jest z tyłu ...Over
do 2000 obrotów z dostojenistwem; a potem:-) piski w foteliku syna-bo dechchchch zapiera:-)
1,2,3 troszkę za sztywno - trzeba nauczyć się płynnośći
no wymagać można tylko tego by wznosiła się na wysokość dwadwadzieścia w korkach i do przodu:-) przemiło trzyma się asfaltu i walczy z siłami od i do środkowymi na szykich zakrętach.
cóż...ktoś już mówił- martwy pkt w lusterkach, mała tylna szybka i te boczne przednie słupki-ciosane z bali:-)
wszystko tam gdzie powinno być-nawet podłokietnik prawy:-)
czasem climatronic wariuje i tzreba sobie pomagać cudowaniem Econ i "strzałkami" ale odparowywanie szyb-klasse
każdy kto wsiada po raz pierwszy szczególnie do tyłu... gdzie ja jestem-i szukam ludzi:-D
perfect-A6 o którym tu mowa czy sistrzany VW P wysiadają.
chelej jak smok-ale wcześniej miałem też smoka kóry łykał 12 litrów w Kraku, więc spoko te 9,9:-) w trasie 8,5 tak jak podaje producent. Przeglądy jak za frytki-miałem i nadal mam Forda i mercedesa- tam majty przez głowę....i fachowość dupa-u Czechów zero problemów, a jak już jest to z modelu do jazd testowych przemontują i w uldze!
ta sama skóra w Audi - 4x drożej. czy dla 4 kółek na atrapie warto??a konkurent z ostatniego JBonda z craigiem...nie daje podgrzewanych foteli a w takiej pierdółce jak podnoszenie maski potrzeba drutem podpierwać.
no - okleinki te gumowe cudeńka na rączkach drzwi sie posypały:-) problemiki z ... niechowajacymi się słupaki zamków:-) mimo że zamknięta portier leciał i mówił zę mam auto otwarte hehehe - irytująca usterka-ale to bład przy produkcji jakiejś tam hydraulicznej pompki-w kórej jest za mało powietrza czy jakiegoś gazu.
po co to pytanie...taaa..usterki..Ford...Merc..Audi..taaa.... 105 eL:-)
Skoda Superb I