Skoda Superb I 1.8 T 150KM 2001-2008 - Oceń swoje auto

Ocena Skoda Superb I 1.8 T 150KM 2001-2008

Skoda Superb I 1.8 T 150KM 2001-2008

z przebiegiem 160 000 km, wyprodukowany w 2002 roku
~Robert
dodał ocenę 06.02.2010 21:34:03, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto mazda6

Witam kupiłem skode SuperB po negocjacjach z mechanikiem.Bardzo sie zdziwiłem ze skoda jest taka dobra jak mechanik opowiadał wiec znalazłem skode 2002r 1.8T i była bardzo ładna pojechalem tak z mechanikiem mechanik obejrzał i powiedzial ze stan super przejechałem sie i jak na ta mase 1.8T 150 konny super polecam.Z tylu nie ma wiekszego samochodu tej klasy dla osobuy ceniacej luksus.

1.8T najlepszy silnik jaki isntnieje jest to silnik nie do zajechania a jescze z gazem miodzik

skrzynia 5 biegowa bardzo mi sie podoba.Biegi bardzo lekko wchodza i najewazniejsze nie trzeba czesto redukowac chyba ze potrzeba np wymienia tira : )ale to wtedy wpycha w fotel i to ostro : )

jak dla mnie super nic nie spycha nic nic nie szarpie

przednia szyba bardzo dobra lusterka tez i tylnia szyba tez nic dodac nic ujac ; )

wchodzac do mojej skody odpalam ja 5min przed wyjsciem do pracy i jak wchodze w zime to jest juz cieplo i wszystko gra

jestem wysokim kierowca 187 i styłu córka 15 letnia ma bardzo duzo miejsca ; )

przy silniku 1.8T naprawde jest bardzo cichy nawet przy tych 5500tys ; )

w miescie mi pali gazu 11-13 w trasie 8-10.10 to pali jak mi sie nudzi i katuje na kazdym biegu pod 6tys szczerze mowiac niewiem nie byłem jescze na serwisie ale z tego co slzyalem to jest duzo dobrych zamienikow i tanie

ceny naprawde tanie kupiłem 2002 1.8T 160tys z posliego salonu 28tys

nic mnie jescze nie zawiodło

brak :)

Spalanie 1.8 T 150KM 2001-2008 + LPG

LPG [l/100km]
9,3

9,0

11,0

8,0

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

1.8T super przyspieszenie

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.8 T 150KM 2001-2008