Konkurs gokartowy - tydzień 3

Ocena Skoda Superb I 1.8 T 150KM 2001-2008

Skoda Superb I 1.8 T 150KM 2001-2008

z przebiegiem 160 000 km, wyprodukowany w 2002 roku
~Robert
dodał ocenę 06.02.2010 21:34:03, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto mazda6

Witam kupiłem skode SuperB po negocjacjach z mechanikiem.Bardzo sie zdziwiłem ze skoda jest taka dobra jak mechanik opowiadał wiec znalazłem skode 2002r 1.8T i była bardzo ładna pojechalem tak z mechanikiem mechanik obejrzał i powiedzial ze stan super przejechałem sie i jak na ta mase 1.8T 150 konny super polecam.Z tylu nie ma wiekszego samochodu tej klasy dla osobuy ceniacej luksus.

1.8T najlepszy silnik jaki isntnieje jest to silnik nie do zajechania a jescze z gazem miodzik

skrzynia 5 biegowa bardzo mi sie podoba.Biegi bardzo lekko wchodza i najewazniejsze nie trzeba czesto redukowac chyba ze potrzeba np wymienia tira : )ale to wtedy wpycha w fotel i to ostro : )

jak dla mnie super nic nie spycha nic nic nie szarpie

przednia szyba bardzo dobra lusterka tez i tylnia szyba tez nic dodac nic ujac ; )

wchodzac do mojej skody odpalam ja 5min przed wyjsciem do pracy i jak wchodze w zime to jest juz cieplo i wszystko gra

jestem wysokim kierowca 187 i styłu córka 15 letnia ma bardzo duzo miejsca ; )

przy silniku 1.8T naprawde jest bardzo cichy nawet przy tych 5500tys ; )

w miescie mi pali gazu 11-13 w trasie 8-10.10 to pali jak mi sie nudzi i katuje na kazdym biegu pod 6tys szczerze mowiac niewiem nie byłem jescze na serwisie ale z tego co slzyalem to jest duzo dobrych zamienikow i tanie

ceny naprawde tanie kupiłem 2002 1.8T 160tys z posliego salonu 28tys

nic mnie jescze nie zawiodło

brak :)

Spalanie 1.8 T 150KM 2001-2008 + LPG

LPG [l/100km]
9,3

9,0

11,0

8,0

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

1.8T super przyspieszenie

* pola obowiązkowe

Kierowcy, którzy oglądali Skoda Superb, oglądali także

Dowiedz się więcej o Skoda Superb

Przeczytaj o Skoda Superb

Skoda Superb II Combi 2.0 TDI - triumf kompromisów
Skoda Superb II Combi 2.0 TDI - triumf kompromisów Kupno samochodu, bez znaczenia czy jest to auto nowe, czy też używane, zawsze wiąże się z dość bolesną walką z kompromisami. Bez znaczenia, czy mamy do wydania 10, 50 czy też 200 tysięcy, zawsze musimy zrezygnować z kilku ważnych cech. Jeśli chcemy auta sportowego, zapomnijmy o komforcie i funkcjonalności. Funkcjonalne auto z kolei nie zawsze jest prestiżowe i dobrze wyposażone, o sportowych doznaniach nie wspominamy. Jak więc w tej walce wypada Skoda Superb Combi?

Skoda Superb - zobacz filmy

Skoda Superb II Combi 4x4 2.0 TDI 170 KM - acceleration 0-100 km/h
Skoda Superb II Combi 4x4 2.0 TDI 170 KM - acceleration 0-100 km/h Mierzymy przyspieszenie Skody Superb II Combi 4x4 z silnikiem 2.0 TDI 170 KM za pomocą DriftBoxa.
Wymiana żarówki w Skodzie Superb.
Wymiana żarówki w Skodzie Superb. Podpowiadamy jak wymienić żarówkę w Skodzie Superb.
Skoda Superb Combi - wideotest AutoCentrum.pl
Skoda Superb Combi - wideotest AutoCentrum.pl Superba po liftingu chcieliśmy przetestować później, ale w jednym z komentarzy pod innym naszym testem poprosiliście nas o test tego auta. Zmieniliśmy więc plany i oto pierwszy nasz test na Waszą prośbę! Zapraszamy do komentowania, czekamy na kolejne sugestie!

Liczba wpisów 189 556