Oceny Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013

Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Superb II Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW 2008-2013

~Krzysiek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Początkowo zastanawiałem się nad Octacią, ale z czystej ciekawości wszedłem sprawdzić ile by kosztował superb. No i lekko mnie zatkało no fakt może auto o 2-3 lata starsze ale jeśli chodzi o komfort jazdy i wyposażenie to czapki z głów. Jedyna poważniejsza przygoda puki co z tym autem to taka, że auto było po kolizji z sarno niby nie mocno no ale jednak (jeszcze gdzieniegdzie sierść wypada :D). po wymianie rozrządu mechanik niestety nie...
4,1
~Zaxmi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jako samochod jestem zadowolony. Nie zawiodłem się nigdy na nim. Rocznie robie nim ok 40tys km. Podróże na wakacje są komfortowe a parkowanie w mieście bez problemu mimo że każdy powie przecież to nie jest samochód do miasta. Ma 4.8m a nie było żadnego problemu że ma taką długość. Parkowanie równolegle bez problemu a z asystentem parkowania bajka! SoundSystem pięknie brzmi ale mogło być lepiej z niskimi tonami.
3,5
~MirMac
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo lubię Skodę, ale nie mogę pogodzić się z tym, że nie jestem już pewny tego, czy znowu coś nie wyskoczy. Z powodu uszkodzonej navi miałem stracony wyjazd do D. Tryb awaryjnej pracy silnika 300 km od domu nie należał do przyjemnych doświadczeń. Miałem wcześniej Peugeota 407 sw 2.0 hdi- nie powiem- też się psuł, ale nigdy nie miałem TAKICH problemów jak teraz ze Skodą.
~Andrzej
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Kto nie spróbuje ten i tak nie uwierzy :) Nie zamieniłbym na Avensisa, Mondeo, Pasata nad A6 i BMW 5 i E klasse bym się zastanowił ale tylko do momentu wystawienia faktury za takie wyposażenie! Mam wersję Platinium z DSG.
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Znakomite auto, za dosłownie ułamek ceny jakie należy zapłacić za inna markę i znaczek. Poprzednio jeździłem tylko Volvo - ostatnio S80 poprzedniej generacji. Lepiej wyposażony Superb jaki kupiłem wersja Platinum kosztuje o 150 000 mniej, aniżeli S80 który chciałem kupić - wersja Summum(!!) - trakcja, osiągi i ilość miejsca we wnętrzu lepsze niż w S80 - czegóż chcieć więcej?
~Bombel
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo wygodny i przestronny samochód przez 3 lata oprócz rzeczy eksploatacji bez awaryjny i bez wkładu finansowego
~Błażej
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Ogólnie autko godne polecenia, przed kupnem dokładnie sprawdzić stan silnika koszt napraw jest potężny.
~Aleks
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jeżdżę non-stop już ponad 25lat, jeździłem różnymi markami (M190D też), ale Superb zaskoczył mnie totalnie. Za cały okres eksploatacji, spalona jedna żarówka i wymiana czujnika temp. w klimie.
~BigPiotr
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Znakomite auto o ponadstandardowej przestrzeni. Bardzo przyjemnie się jeździ bez żadnych kompromisów. Szkoda, że zwraca uwagę, zbyt dużo dyrektorów takimi jeździ.
2,2
~Marek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nie polecam, jak szybko sprzedałem Mondeo tak szybko chce je kupić ponownie.Tzw bubel w większym pudełku, przykro tyle pieniędzy za to płacić :/
Skoda Superb II Sedan