Oceny Skoda Yeti Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW 2009-2013

Skoda Yeti Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW 2009-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Skoda Yeti Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW 2009-2013

~Olset
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Jednak w samochodzie cena którego przewala sto tysięcy może być lepsze wyciszenie. Słychać silnik i ulice - po prostu nie do robione. Samochód jak przyklejony do drogi pozwala naprawdę po szaleć ale maksymalna komfortowa prędkość to 160 - 170 dalej zaczyna się huk i szum i t.d. za takie pieniądze można kopić na prz. lexusa rx 330 w tym aucie przy 180 czujesz się jak byś stal w miejscu bo nie słychać ulicy. Auto idealne na miasto byłoby dobrym...
~Fajerant
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Samochód nie jest pozbwiony wad ale ogólnie bardzo przypadł mi do gustu. W przypadku Yeti szczególnie ważne wydaje mi się aby kupować go świadomie tzn. mając pojęcie o jego wadach i zaletach. tylko jak to zrobić kiedy się nim jeszcze nie jeździło :-). Ja miałem to szczeście, ze samochód spasował mi prawie idealnie.
~Krzysio:)
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Skoda yeti to super autko:)na ta chwile niezanienil bym go na zaden inny samochud.4x4 pedzi po sniegu jak po suchym asfalcie:)od kiedy mam to autko to lubie zime i macham sasiadom ktozy nie moga wyjechac.hehe
3,7
~Ijon Tichy
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Do zakupu Yeti namówiła mnie żona: \"Co to ma być? Panda XXL?. Kup sobie coś takiego, bo tego brzydactwa nikt ci nie ukradnie jak zostawisz przed domem z kluczykami w stacyjce\" No i kupiłem. Nie ukradli. A ja pomału polubiłem Yetiego. Można w zimie dojechać do domku w górach, można w jeden dzień bez zmęczenia dojechać do Wenecji. Omijanie ugrzęzłych w śniegu mercedesów - bezcenne. A w ciągu tygodnia jeżdżenia po Alpach spotkałem tyle Yeti, co...
~Radzio
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
w cenie aut z napędem 4x4 do 110.000 to bardzo dobry wybór. Skoda zaskakuje jakością wykonania, to nie jest już plastikowa oktavia czy fabia. Doskonałe materiały z samochodów klasy wyższej, duża przestrzeń jak na tej długości samochód, porządny napęd. Skoda tym autem jak i nowym superbem odbierze dużą część klientów innych marek. Trochę jest mały ale inni mają nawet dłuższe nadwozia ale mniej miejsca. Niektórych może zrażać znaczek.
~Bondek
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Rewelacyjny samochód na gorsze drogi i lekki teren. Zdecydowanie nie na autostradę: wysokie spalanie i hałas. Odpowiednio traktowany odwdzięcza się bezproblemowym użytkowaniem.
Dziennik kosztów dla Skoda Yeti Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
6,9
~tomaszewska urszula
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
skoda auto nie dba o klienta ,nie uznaje gwarancji na rdzę na karoserii,
~yarozet
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Nie zamieniłbym SUV-a na nic innego! Skoda Yeti w tej kategorii spisuje się świetnie!
3,3
~az_pol
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Gdzie te przemyślane rozwiązania-spróbujcie otworzyć klapę bagażnik zimą-jakprzy zderzaku przymarznie śnieg.Z kolei u góry przy zawiasach zmarznięty śnieg rysuje lakier /zdziera/ na krawędzi klapy.
~KJN
Minivan 2.0 TDI CR DPF 4x4 140KM 103kW
Auto w sam raz dla mnie: dojazdy do pracy, autostrada, średnio ciężki teren i brak kompleksów z powodu znaczka \"kury\" na masce.
Skoda Yeti Minivan