Ssangyong Kyron I - Oceń swoje auto

lista silników Ssangyong Kyron I
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Ssangyong Kyron I

2% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 30.04.2009 przez

Trochę tu namieszałem z wcześniejszym wpisem, stąd sprostowanie,iż to nie była moja ocena punktowa Kyrona lecz jedynie chciałem podać link http://www.youtube.com/watch?v=17HzSsX5kzk&feature=related. Jeżdżę tym autem już 2 lata (85 000km) i ocena "3" byłaby krzywdząca dla tego samochodu. Na w/w stronce jest zderzenie czołowe z twardą ścianą przy prędkości 56 km/h,gdzie Kyron całkiem niezle sobie radzi i nie jest to "jeżdżąca trumna" jak wielu by oczekiwało. Pozdrawiam użytkowników SsangYongów!

dodano 10.04.2008 przez

Auto wygodne i funkcjonalne,naprawdę duży bagażnik, wysoka pozycja za kierownicą, małe spalanie i świetny automat, doskonałe wyciszenie oraz ładna sylwetka to tylko niektóre plusy tego samochodu. Negatywy to mało precyzyjny układ kierowniczy co można zniwelować odpowiednim doborem ogumienia oraz zawieszenie ramowe, które nigdy nie będzie tak komfortowe jak samonośne. Polecam.

dodano 20.02.2010 przez

Gdyby nie przygoda z wymianą wtrysków i brakiem części zamiennych- byłbym całkiem zadowolony. Zagadką pozostaje jak auto będzie spisywać się po naprawie. Tak czy inaczej nie omieszkam po kilku tysiacach dodać kilku słów.

dodano 09.02.2009 przez

kto szuka dobrego auta i niezawodnego a niema forsy na japońca polecam.Byłem zimą w Talinnie , Vilnie/nie polecam/ po lodzie śniegu w tym aucie człowiek czuje się bezpiecznie.

dodano 24.02.2008 przez

Jedyna uwaga po kilku miesiącach to nie do końca dopracowane ogrzewanie, ale moża to innymi zaletami przykryć czapką. Wolę mieć takie niedogodności niż inne problemy

dodano 27.09.2007 przez

W sumie niezły samochodzik. Przejechałem ok 10 tys. km, jeśli tak będzie dalej, to chętnie podniosę ocenę.

dodano 25.10.2008 przez

Moim głównym zastrzeżeniem jest bardzo słaby serwis (porównując do Forda) oraz słaba jakość tapicerki.

dodano 19.05.2008 przez

...niezawodnosc i tania exloatacja ,atrakcyjny wygląd za którym innym obracają się głowy..dobry silnik

dodano 15.09.2007 przez

polecam, a opinii Obserwatora nie traktuję poważnie bo moje autko wyprodukowano w Japonii

dodano 22.08.2006 przez

Samochód na prawdę wart swojej ceny a opinia o koreańcach że mają kiepskie samochody to bajka