Oceny Ssangyong Kyron I

Ssangyong Kyron I - Oceń swoje auto

Oceny Ssangyong Kyron I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ssangyong Kyron I

SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Trochę tu namieszałem z wcześniejszym wpisem, stąd sprostowanie,iż to nie była moja ocena punktowa Kyrona lecz jedynie chciałem podać link http://www.youtube.com/watch?v=17HzSsX5kzk&feature=related. Jeżdżę tym autem już 2 lata (85 000km) i ocena \"3\" byłaby krzywdząca dla tego samochodu. Na w/w stronce jest zderzenie czołowe z twardą ścianą przy prędkości 56 km/h,gdzie Kyron całkiem niezle sobie radzi i nie jest to \"jeżdżąca trumna\" jak...
3,2
~anddob
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Gdyby nie przygoda z wymianą wtrysków i brakiem części zamiennych- byłbym całkiem zadowolony. Zagadką pozostaje jak auto będzie spisywać się po naprawie. Tak czy inaczej nie omieszkam po kilku tysiacach dodać kilku słów.
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Auto wygodne i funkcjonalne,naprawdę duży bagażnik, wysoka pozycja za kierownicą, małe spalanie i świetny automat, doskonałe wyciszenie oraz ładna sylwetka to tylko niektóre plusy tego samochodu. Negatywy to mało precyzyjny układ kierowniczy co można zniwelować odpowiednim doborem ogumienia oraz zawieszenie ramowe, które nigdy nie będzie tak komfortowe jak samonośne. Polecam.
~karwafak
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jak na małe wymagania oczekiwania zostały spełnione.
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
http://www.youtube.com/watch?v=17HzSsX5kzk&feature=related ZERKNIJCIE NA TĄ STRONKĘ.
~tprambler@wp.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
kto szuka dobrego auta i niezawodnego a niema forsy na japońca polecam.Byłem zimą w Talinnie , Vilnie/nie polecam/ po lodzie śniegu w tym aucie człowiek czuje się bezpiecznie.

Usterki Ssangyong Kyron I

Ssangyong Kyron I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wrocławiak
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Moim głównym zastrzeżeniem jest bardzo słaby serwis (porównując do Forda) oraz słaba jakość tapicerki.
~ggm1@op.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo dobre wyposażenie, system audio-wideo, zawieszenie, klima, ergonomia
~gorbi
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
...niezawodnosc i tania exloatacja ,atrakcyjny wygląd za którym innym obracają się głowy..dobry silnik
~drewix@wp.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jedyna uwaga po kilku miesiącach to nie do końca dopracowane ogrzewanie, ale moża to innymi zaletami przykryć czapką. Wolę mieć takie niedogodności niż inne problemy