Subaru Forester IV 2.0i 150KM od 2013 - Oceń swoje auto

Forester
IV
2.0i 150KM od 2013

Oceny Subaru Forester IV 2.0i 150KM od 2013

12% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

autodna

dodano 06.04.2015 przez

Żeby być zadowolony z tego auta musisz wiedzieć czego chcesz. Ja chciałem auta o podwyższonym prześwicie, z napędem na cztery koła, wystarczająco dużego dla rodziny 2+2 lub ewentualnie 2+3. Auta które jest proste w konstrukcji i które nie bałbym się wybrudzić w środku i na zewnątrz. Jak bonus chciałem by sprawiało jazda nim sprawiała przyjemność. Jeździłem CX-5, RAV4, C5, Foresterem XT. Wybrałem Forestera 2.0i bo oferował wszystko czego oczekiwałem w najlepszej cenie.

dodano 06.12.2013 przez

Frajda z jazdy jaką daje dopracowany napęd na obie osie, dźwięk silnika boxer, ciche i sprężyste zawieszenie, duży prześwit oraz łatwość poruszania się bez względu na warunki pogodowe i drogowe jest tak duża, że design wewnątrz i na zewnątrz auta staje się rzeczą drugorzędną lub praktycznie nieważną.

dodano 20.10.2014 przez

Charakterny wóz. W środku i na zewnątrz bardzo skromny, a pod spodem niepowtarzalna technika. Przeciwieństwo lukrowanej CX-5 i pokracznej RAV-4, a niemal za te same pieniądze.

dodano 12.01.2014 przez

Czasami na nierównej nawierzchni trzeszczą pokrywy głośników

dodano 22.12.2014 przez