Ocena kierowcy - Subaru Impreza II Sedan

igorb@satland.com.pl, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2004
Subaru Impreza II Sedan 2.0 i 16V 150KM 110kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Czytałm opinie innych kierowców i nierozumiem czego oni oczekują wiekszych lusterek? Żeby zrozumieć ten samochód trzeba mieć charakter i nie każdy akurat taki ma. Ten pojazd stworzony został tylko w jednym celu- żeby dobrze jeździć , więc nie oczekujmy miłego wnętrza bajeranckich świecidełek. Materiałów pierwszej klasy . Ten wóz ma być szybki , przyjemny w prowadzeniu, przyjemny w słuchaniu i bezpieczny i taki jest na 100%. Jeżeli to za mało to kup sobie PORSCHE 911 , trakcja podobna, pięknie wykończony, pali jak smok ale zaraz chyba kosztule 0,5 mil zł no właśnie 3x tyle co SUBARU a więc? A propo PORSCHE to ostatnio miałem okazję poszaleć przepraszam pojeżdzić bo szaleć nie dawało. Miało 355KM (mój 245Km) i nie wiem jak to jest ale nie jechało tak jak moje SUBARU. Przeżyłem szok bo myslałem że będę bał się gazu wcisnąć do końca a tu pedał cały czas w podłodze i bez problemu. Powiem szczeże i obiektywnie jak bym miał dziś wybrać jeszcze raz SUBARU WRX albo PORSCHE 911 to napewno wybrał bym SUBARU, choć to taki brzydal z 90´ lat ale ma to coś co warto mieć tylko dla siebie. Poz Igor
Połowę ceny tego samochodu dałbym dziś tylko za samo to co słyszę jak pracuje ten boxer. Poprostu odjazd. Kultura pracy genialna, elastyczność genialna.
Doskonała ! Przełaczam z taką prędkością ,że nie rozumiem jak ta skrzynia to wytrzymuje , ale wytrzymuje.
Zadziwia każdego dnia, ale tylko tych co potrafią jeździć takim samochodem - więc rzadko kogo tak do końca. Czasami jak wysiadam z niego po jeżdzie to mam aż nogi mokre od adrenaliny wtedy patrze na SUBARU i myślę:" ja cię nigdy nikomu nie oddam".Komfort bardzo wysoki , porównywalny z PORSCHE 911 CARERA S czyli bliski złamanią praw fizyki.
Nie wiem co tu pisać, widać wszystko. Bardzo dobrze widaćw lusterku tych , którzy za kilka sekund w tym lusterku znikają.
Fatalne podświetlenie przycisków , AC, obiegu wew., i ogrzewania szyby , widać je tylko w nocy.
Ogrzewanie bardzo szybko nagrzewa wnętrze, ogrzewanie foteli ok. Skandal jest z tym,że komora silnika nagrzewa kanał dolotowy i cały czas leci gorące powietrze (ciepłe), bez klimy nie da rady ,
Z przodu wszystko ok, tył ledwo ledwo ale może dobrze bo pasażerowie nie przewracają się na zakretach.
Jest bardzo cichy jak na sportowca, jak dostaje obrotów słychaćcódowny dźwięk tyrbiny i boxera. Jechałem ostarnio PORSCHE CARERA 911 S hałas w środku był okrótny.
Bardzo ekonomiczny ! Wiem co piszę.Bo na codzień jeżdźę dislem i jak mu cisnęto teżpali dużo ale nie jedzie tylko się toczy. SUBARU WRX to przecież samolot bez skrzydeł a pali tylko 15litrów to nic. Trzeba wybrać, albo chce sie oszczędzać , albo jeździć , nie dajcie się nabrać, że jest inaczej. Mój kolega zmieniał ostatnio silnik w ST220 bo zachciało mu się gazu używać, teraz zapłacił 24tyś. zł za nowy silnik i już gazu nie tankuje tylko 98E
Narazie nie wiem , jeżeli naprawdę nie będzie się psół przez najbliższe 50tyś to warto dać te pieniądze. Pozatym za te pieniądze kupujemy emocje i to naprawdę wysokich lotów za to trzeba zapłacić.
Malutkie zapocenie na jednym wężu, zgłosiłem do serwisu i dali nową uszczelkę. Naprawa trwała 30 min.
nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 150KM 110kW [l/100km]