Ocena kierowcy - Subaru Impreza II Sedan

Silnik 2.0 i 16V WRX 225KM 165kW
Rok produkcji 2003
Subaru Impreza II Sedan 2.0 i 16V WRX 225KM 165kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : rewelacja.
Decydując sie na ten samochód musisz wiedzieć że bedziesz dużo płacił za paliwo, przeglądy, naprawy i opony. Musisz być ostrożny- to jest szybkie auto. Zapomnij o ślicznych przełącznikach, gadźetach itp. To jest super samochód dla takicj jak ja- pasjonatów motoryzacji i jazdy usportowionymi samochodami. Ja jestem głupi na punkcie samochodów, kocham to i dla mnie ten samochód jest rewalacyjny i polecam go takim jak ja.
Piękny dźwięk, dobra elastyczność szczególnie po przekroczeniu 3,5 obr./min., mało awaryjny, mocny.
Po 90tyś. km zaczynam słyszeć dziwne dźwięki na 4 i 5 biegu na niskich obrotach- chyba coś się zaczyna...dobrej opini te skrzynie nie mają i ja się z tym zgadzam. Krótki skok, precyzyjne przełożenia, twarde sprzęgło- kwestia przyzwyczajenia.
Twarde,w miare komfortowe zawieszenie. W tym samochodzie nad zawieszeniem pracowały tęgie głowy z Porsche więc nie będe się rozpisywał na ten temat- jest super!!!Układ kierowniczy jest OK.
Wszystko OK.
Wszystko na miejscu.
Manualna klimatyzacja zamraża pasażerów. Poza tym OK.
Kierowca i pasażer dobrze. Z tyłu jak to w średniej klasy samochodzie- bez rewelacji.
Dla mnie SUPER!!!Tu jest poprostu głośno. Nie jest to hałas dokuczliwy- dzwięk silnika daje dużo satysfakcji. Z drugiej strony pasażerowie czasami podczas dłuższej jazdy narzekają na ból głowy...
O ekonomi w tym samochodzie należy zapomnieć- pycha kosztuje.
SUPER
Poza skrzynią wszystko dobrze.
Skrzynia biegów.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V WRX 225KM 165kW [l/100km]