Ocena kierowcy - Subaru Legacy II Sedan

radek@prozak.eu.org, 21 lat temu
Silnik 2.2 i 4WD 131KM 96kW
Rok produkcji 1996
Subaru Legacy II Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Założyłem instalację gazową przy 145000 km. firmy LOVATO zużycie LPG ok.12lit./100.Przejechałem ok.27000 km.w tym z przyczepą campingową [1000 kg.] ok.9000 km.po Europie południowej.LPG wrejonie Warszawy NAJGORSZE !!!zużycie 16--17lit[jazdaz przyczepą] .Koło Częstochowy 14,5 lit.Głubczyce ok.14lit.CZECHY LPG bardzo dobre oznakowanie o tankowaniu ,średnie zużycie ok.13,5 lit. Austria oznakowanie BARDZO SŁABE LPG -za to gaz bardzo dobry 11 lit. Słowenia tankowanie w miejscach napełniania butli PROBLEM W NIEDZIELĘ -nie tankują CHORWACJA LPG bardzo dobre- zużycie ok.11-12 lit./100 [dużo wzniesień i zakrętów] Czym bardziej na południe w kierunku Dubrownika mniej stacji .Zbiornik mam w kole, mogę zatankować tylko 31,2lit.zmusza mnie to do częstych odwiedzin stacji z gazem.Podczas wyjazdu 6-cio tygodniowego [9000 km.]tylko Słowenia zmusiła mnie do jazdy na benzynie PB 95.Samochud spisał się bardzo dobrze ,nie było problemów z jazdą z przyczepą .Jechałem: normalna droga ok. 70 km/godz,autostrady 80--85 km/godz Miasta do 50 km/godz. Tankuję w rejonie Warszawy najlepszy gaz jest w SHELU
Subaru Legacy II Sedan