Subaru Tribeca - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Subaru Tribeca
Mniej

Oceny Subaru Tribeca

4% lepiej niż w segmencie Duże SUVy (4,19)

autodna

dodano 13.06.2009 przez

Pali jak smok - 13-14 l przy naprawde lekkim gazie. AUTOCENTRUM NIE DAJE MOZLIWOSCI wybrania 3.6 silnika ! ! ! ! ! ! ! ! H6 boxer! Auto swietnie trzyma sie drogi, radzi sobie pod kazda gorke - jedyne minusy (i sa to olbrzymie minusy) - za wysokie spalanie i TWARDE zawieszenie, ale to tak twarde, ze po przejechaniu ostatnio 400km po polskich drogach musialem go sprzedac. Masakra - cala rodzine az glowa bolala. Przesiadlem sie z Jeepa GC i tam bylo o niebo lepiej - zero luksusu z jazdy po polsce.

dodano 28.08.2008 przez

jak kazde subaru - i kazdy japiec nie ma najmniejszych usterek i zgodnie z oczekiwaniem ( probna jazda zanim kupilem)! Doskonaly SUV ( tanszy od odpowiednika Volvo o 15 tys $,czy innej nemeckiej tandety lub paliwozernych ameryckich a jakosc i niezawodnosc znacznie NAJWYZSZA NA SWIECIE! !najlepszy system AWD ( z Mitsubishi)- ten sam ma zerniete z Mitsu-Subaru - Volvo!( on ma wszystkie regime pracy! napedu jak komus za malo koni - to niech kupi z wieksza moca Volvo,czy linny!

dodano 20.10.2009 przez

Bardzo bezpieczny, znakomita trakcja, perfekcyjna niezawodnosc, przecietne materialy, bardzo dobre wykonczenie, komfortowe wnetrze o bardzo ladnej stylizacji, Swietny naped o charakterystycznym brzmieniu, spalanie przyprawiajace o zawal ekologow, dobre osiagi...samochod na kazda okazje i kazde warunki pogodowe...swietny na suchym asfalcie, rewelacyjnym na mokrej jezdni, sniegu, lodzie itp.

dodano 15.12.2012 przez

Doskonałe auto, jednakże zawieszenie owszem twarde ale nie przeszkadza mu to w jezdzie 160 km/h i wchodzenie w lekkie zakręty, inne auta leżałyby w rowie lub na złomie a tu jadę pewny siebie. Trakcja włącza sie jeśli sam nie zapanujesz nad autem i wyprowadza go idealnie. Niestety niedługo musze kupić cos bardziej rodzinnego bo Subaru ma w swej ofercie EXIGA ale wersja tylko na japonie.

dodano 22.12.2013 przez

Mam wrażenie, że większość osób wypowiadających się na temat Tribeci widziało ją tylko na zdjęciach i powtarza obiegowe opinie przeczytane gdzieś w internecie. Samochód ma swoje wady ale ogólnie jest bardzo fajny i całkiem praktyczny.

dodano 16.04.2007 przez

generalnie- wszystko poprawnie, choc niezbyt porywająco. Jest wiele innych marek, tańszych o podobnych parametrach- a te w podobnych cenach oferują znacznie lepszy standart. Auto nie porywa- wolę konkurentów!

dodano 18.03.2009 przez

Auto było przeze mnie kupione w salonie jako nowe, ale za wodą. Kosztowało tyle co nowy passat albo podobny samochód, a wygląda, jeździ i spełnia moje oczekiwania lepiej niż średniak z polskiego salonu.

dodano 05.11.2008 przez

pierwsze subaru drugie SUV i dobry wybor duzy komfortowy samochod i mysle ze jak przystalo na japonczykow bezawaryjny bardzo zwrotny mimo swoich gabarytow polecam godny uwagi w dobrej cenie

dodano 13.08.2007 przez

Auto bardzo wygodne duzo miejsca .Testowalem w USA inne samochody podobnej klasy i brakowalo mi oraz mojej rodzinie miejsca do podrozowania za 38000$ NIC TAK WYGODNEGO NIE KUPISZ

dodano 06.01.2008 przez

Minusy: zbyt maly silnik do masy auta,zbyt duze spalanie Plusy:olbrzymie wnetrze,AWD,estetyka wykonczenia,funkcjonalnosc,wyglad choc to pewno jest sprawa gustu